Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

V osade znásilnili chlapca (12), zrejme sa nakazil...

Zdroj: TV JOJ

07.08.2012 13:03 | Prípad, ktorý vám ukážeme vyráža dych a nie je vhodný pre maloletých divákov. Policajti z východu Slovenska riešia prípad sexuálneho zneužitia neplnoletého chlapca. V lekárskej správe sa vraj píše , že má vírus, ktorý mohol získať pohlavným stykom. Na svedomí to vraj má jeho vlastný sused.

Chlapca mali znásiliť pri jazere

Obyvatelia osady v Drienovci sú zhrození a boja sa tých najhorších pohlavných chorôb. Zároveň im prekáža hanba, ktorú na nich vrhá skupina mladíkov. Je za tým údajne iná sexuálna orientácia. 

"Niektorí tunajší muži znásilňujú malé deti," tvrdí obyvateľ osady. Takýto prípad sa stal vraj aj jeho 12-ročnému vnukovi. Podivná partia ho zavolala na jablká a okúpať sa v jazere. Svojim príbuzným sa chlapec o nepríjemnej skúsenosti zdôveril až po týždni.

Rodina sa bojí pohlavnej choroby

"Išli sme sa kúpať a on ku mne pristúpil zozadu," tvrdí zneužitý chlapec. Chlapcov starý otec priznáva, že jeho vnuk nemusel byť práve pri zmysloch, no podľa rečí sú práve toto typické praktiky mužov z osady. Tí sa vraj radi prezliekajú za ženy.

Prípad rieši aj polícia v Moldave nad Bodvou. Starí rodičia tvrajú na tom, aby boli vinníci exemplárne potrestaní a aby sa takéto prípady obťažovania malých detí v osade viac už neopakovali.

Podozrivých mužov policajti ešte podvečer policajti zadržali. Dvanásťročného chlapca musia hospitalizovať pre podozrenie na pohlavnú chorobu.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Jozef Kačmáry

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt