Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Tehotná žena (†35) vyskočila z 9. poschodia nemocnice

Zdroj: TV JOJ

12.09.2012 19:00 | Tehotná, 35-ročná žena závislá na pervitíne sa rozhodla v utorok ukončiť svoj život. Do nemocnice prišla za účelom interupcie. Pred hrozným činom ju nezastavil ani fakt, že je matkou dvoch detí. V bratislavských nemocniciach pritom ide už o druhý prípad samovraždy v priebehu dvoch mesiacov.

Podľa hovorkyne Univerzitnej Nemocnice Bratislava, Petry Stano-Maťašovskej „pacientka prišla do nemocnice v pondelok so žiadosťou o umelé prerušenie tehotenstva pre jej vážnu kardiologickú diagnózu.“

Čo ženu viedlo k samovražde zatiaľ známe nie je. Podľa našich informácií ležala na deviatom poschodí na gynekologickom oddelení, keď sa rozhodla skončiť so životom. Po tom, čo padala niekoľko desiatok metrov dopadla na toto miesto a ani napriek rýchlej snahe záchranárov sa ju nepodarilo zachrániť.

Nikto si nevšimol nič podozrivé

Spolupacientky si na jej správaní počas uplynulých troch dní  nevšimli nič podozrivé. Je tak možné, že konala skratovo.

Pacientka mala podľa dostupných informácií ešte dve deti. Iba v máji ju pustili z výkonu trestu a pravdepodobne sa opäť dala na nesprávne chodníčky - sama uviedla závislosť na pervitíne. Údajne bola aj vážne chorá na pečeň - trpela hepatitídou. Na izbe ležala aj s ďalšími pacientkami, tie však v čase jej samovraždy v izbe neboli.

 

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Denisa Pirníková , Magdaléna Ivanová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt