Požiar na vajnorských jazerách! Autá zhoreli do tla...

Zdroj: TV JOJ

06.07.2012 07:06 | V prekrásny teplý štvrtok museli bratislavskí hasiči zasahovať pri jazere neďaleko Vajnor. Tentoraz nezachraňovali topiaceho sa, ale bojovali s obrovskými plameňmi. Požiar vznikol pravdepodobne z odhodenej cigarety...

Vzbĺkli kríky, potom autá

"Počula som praskanie za plotom a vyšla som von. Zistila som, že ten krík medzi tými dvoma autami začal horieť," popísala oheň jedna zo svedkýň. "To tak rýchle horelo, že sa to už nedalo. Ja som tam len rýchlo šplechla k tomu autu, aby to nešlo."

No pre majiteľov dvoch odparkovaných áut bolo kúpanie v bratislavskom jazere prezývanom Bager už priveľmi horúce. Do tla im zhoreli autá. Nezachránila ich ani táto pani, ktorá sa s vedrom pokúsila o nemožné. Okoloidúci ľudia privolali hasičov. Prišli síce len o pár minút, oheň sa však cez suchú trávu rozšíril na obe autá.

Odhodený nedopalok cigarety

Prípad prevzala polícia, ktorá presné okolnosti vyšetruje. Miestni ľudia sú ale presvedčení o tom, že požiar nemohol vzniknúť inak ako z neuhasenej cigarety. "Pochopiteľne, jedine z cigarety, že niekto išiel z kúpaliska a hodil cigaretu," hovoria.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Denisa Pirníková

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt