Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Štefana (45) z Belej obvinili z matkovraždy (†67)

Zdroj: TV JOJ

01.02.2012 18:50 | Rodinná tragédia sa stala v utorok v obci Belá pri Terchovej. 67-ročnú ženu zrejme zabil jej vlastný 44-ročný syn. Susedia, ktorí začuli streľbu, okamžite bežali do rodinného domu a dôchodkyňu našli ležať na zemi. Jej syn sa schoval v dome, ktorý potom viac ako 4 hodiny obliehali kukláči. Dnes už padlo aj obvinenie.

Na tele pani Heleny našli jedno strelné zranenie v oblasti chrbta, presnú príčinu smrti však určí až súdna pitva. "Údajne kričal z okna "Zabil som mamu, zavolajte záchranku", hovorí sused.

Vrah bol včera poriadne opitý

Štefan sa po otrasnom čine schoval v dome na poschodí a to aj so zbraňou. Vyhrážal sa, že ju použije. Po takmer 4 hodinách využili policajti moment prekvapenia a Štefana zadržali. Z domu vyniesli aj strelnú zbraň. Vypočuť ho však policajti nemohli, bol totiž poriadne opitý.

V stredu ráno o druhej hodine mal Štefan v krvi ešte 0,84 promile alkoholu. Vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie pre zločin zabitia.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt