Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rodinná oslava sa skončila bitkou. Dôvodom boli peniaze

18.09.2012 14:56 | Hoci najprv vyzerala rodinná oslava pokojne, všetko sa zmenilo príchodom ďalšieho príbuzného. Vtedy sa strhla nekontrolovateľná bitka. Miesto osláv sa zmenilo na miesto činu. Namiesto smiechu a zábavy bolo počuť krik a plač. Paradoxne za to môže niečo, čomu by sme sa mali všetci tešiť.

Hovorí sa, ak máš plný mešec, priatelia ťa nájdu. No žiaľ, nemusí to byť vždy celkom ružové a môžete aj od blízkeho práve vďaka peniazom dostať riadnu nakladačku.

Máme peniaze, oslavujeme!

Svoje o tom vie rodina z osady Pätorácke z dediny Rudňany. Keďže nadišiel čas vyplácania sociálnych dávok, nasledovala oslava. Tá však vôbec nedopadla podľa predstáv oslávencov.

Musela totiž zasahovať desiatka policajtov z Markušoviec, ktorí dokonca potrebovali pomoc PMJ-čkárov z Krompach. Prišli na základe vyčíňania jedného člena rodiny, ktorý pri príchode do bytu rozbil okno aj dvere. Spacifikovať sa ho pokúsili otec so synom. Márne. V osade sa strhla bitka, pri ktorej došlo aj k zraneniam.

Lekára nepotrebovali

Napriek tomu, že mali muži na odeve fľaky od krvi, ktoré si spôsobili pri konflikte, odmietli zdravotnícku pomoc. Ako to však už v týchto prípadoch býva, nikto na nikoho nepodal trestné oznámenie za napadnutie. Policajtov však určite bude zaujímať zničenie verejného majetku.

Špeciál Bez detí neodídem II. a následnú diskusiu odvysiela televízia PLUS v stredu 19. septembra od 20- tej.

 

 

Autor: Matúš Gavlák , Magdaléna Ivanová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt