Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Opilec (†44) šiel po ceste po štyroch. Auto ho trafilo priamo do hlavy!

Zdroj: TV JOJ

11.07.2012 18:39 | Šokujúca nehoda sa stala v noci na ceste medzi Ilavou a obcou Pruské. Mladý vodič tam zrazil chodca. Ten sa v tme pohyboval v strede vozovky, pričom mal pravdepodobne vypité. Po silnom náraze priamo do hlavy nemal šancu prežiť.

Na včerajšiu cestu domov určite len tak ľahko nezabudne iba 20-ročný mladík z obce Pruské. Krátko pred polnocou sa na svojom Peugote vracal z neďalekej Ilavy, keď sa znenazdajky na neosvetlenom moste cez rieku Váh priamo pred ním zjavil chodec. Mladý šofér sa mu už nestihol vyhnúť.

Vliezol mu rovno pod kolesá

Informuje Pavol Kudlička, hovorca KR PZ Trenčín: "20-ročný vodič auta značky Peugeot 206 narazil ľavou časťou auta do 44-ročného chodca, ktorý sa nachádzal v jeho jazdnom pruhu." Podľa našich informácií sa zrazený muž v úplnej tme pohyboval v strede cesty poštvornožky! Na sebe navyše nemal žiadne reflexné prvky. Ľavý nárazník auta ho trafil priamo do hlavy a bol na mieste mŕtvy.

Vodič nepil, chodec pravdepodobne áno

"U vodiča policajti v dychu nezistili požitie alkoholických nápojov," ponúka podstatnú informáciu hovorca KR PZ v Trenčíne Pavol Kudlička. S najväčšou pravdepodobnosťou bol však pod vplyvom alkoholu zrazený chodec. S pohárikom v ruke ho bolo v okolí vídať údajne často. Definitívu však určí až nariadená pitva. Pavol Kudlička: "Zavinenie dopravnej nehody je v štádiu šetrenia."

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Ľubo Trautenberger

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt