VIDEO: Havária pri Dudinciach, zomreli dvaja mladíci (†25, †19)

Zdroj: TV JOJ

03.06.2012 19:30 | V obci šipice pri Dudinciach sa v noci stala obrovská tragédia. Po divokej jazde skončila luxusná audina takmer na streche opusteného rodinného domu. 25-ročný Michal a 19-ročný Filip boli na mieste mŕtvi. Ich tretí kamarát je v kritickom stave v banskobystrickej nemocnici.

Auto skončilo na streche

V aute Audi A6 sa viezla trojica mladíkov, išli v smere od obce Hontianske Tesáre na Ladzany. V Šipiciach počas prejazdu miernou pravotočivou zákrutou prešli do protismeru, kde zišli vľavo do priekopy.

Prednou častou vozidla narazili do premostenia, následne vozidlo pokračovalo v smere jazdy cez trávu a zostalo prevrátené na streche v zrúcanine rodinného domu.

Údajne neboli pripútaní

Pri nehode vymrštilo mladíkov z vozidla. Michal a Filip boli na mieste mŕtvi, 19-ročného Milana z Hontianskych Tesár previezli s ťažkými zraneniami do Roosweltovej nemocnice v Banskej Bystrici. Vzhľadom na to, že sa posádka po nehode nenachádzala vo vozidle, nie je možné presne určiť vodiča vozidla.

U zraneného Milana nariadili odber krvi, u ďalších dvoch usmrtených mužov zistia požitie alkoholu pri súdnej pitve. Škodu na vozidle odhadli na 10-tisíc eur. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania, na mieste bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy a súdny znalec z odboru zdravotníctva.


View Larger Map

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte! 

Autor: Katarína Kováčiková , Eva Murcková

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt