Cestujúci vystúpili, šofér si doprial sex so školáčkami!

Cestujúci vystúpili, šofér si doprial sex so školáčkami!

Na prvý pohľad to vyzerá ako scenár s lacného filmu pre dospelých, no, žiaľ, je to tvrdá realita. Šofér mestského autobusu si svoje pracovné zmeny totiž spríjemňoval spôsobom, ktorý ho môže dostať na niekoľko rokov za mreže.

Vodič autobusu si počkal, kým jeho vozidlo opustili ostatní cestujúci a oddával sa sexu s mladými dievčatami, ktoré ešte nedovŕšili vek pätnásť rokov! Pre tento dôvod už prišiel po desiatich rokoch o prácu a visí nad ním hrozba niekoľkoročného väzenia.

Robili to za peniaze, darčeky, cigarety...

"56-ročný muž je stíhaný pre pohlavné zneužívanie a navádzanie k pohlavnému styku. V prípade dokázania viny mu môže súd vymerať až osemročný trest," uviedla šéfka klatovského štátneho zastupiteľstva Jiřina Vítovcová. Podľa nej ide o dva prípady z roku 2009.

"Ani jedno z dievčat nemalo v tom čase pätnásť rokov," upozorňuje žalobkyňa s tým, že tie sa sexuálnym aktivitám obžalovaného nijako nebránili. Dostávali za to od neho peniaze, rôzne darčeky a cigarety.

S 13-ročnou došlo dokonca k pohlavnému styku!

K erotickým hrám dochádzalo priamo v autobuse. Napríklad na konečnej mestskej linky v Klatovoch-Luboch. "Vodič tam 13-ročné dievča bozkával, obchytkával za prirodzenie a nechal si trieť pohlavný úd. S dievčaťom sa stretával opakovane a došlo medzi nimi dokonca aj k súloži," povedal denníku Právo zdroj, ktorý pozná detaily prípadu.

Podobne sa správal aj k o rok staršej školáčke. Tá ho na parkovisku blízko železničnej stanice v Klatovoch uspokojovala trením penisu.

Vodič: Je to výplod ich pubertálnej fantázie

Obe dievčatá vypovedali, že sa s obvineným zoznámili ako so šoférom autobusu, ktorý ich potom vozil na rôzne miesta a prehováral na sexuálne aktivity. Vodič to rezolútne popiera a obhajuje sa tým, že ide iba o výplod ich pubertálnej fantázie. "Obe dievčatá poznám. Vozil som ich v autobuse, bavil som sa s nimi o škole. Zverovali sa mi so svojimi problémami," tvrdí stíhaný muž.

Upozornil na to, že o ich veku dobre vedel, veď mali žiacke cestovné preukazy. "Nikdy som im nič nedával a ani som s nimi nemal žiadne kontakty," vyhlásil.

Exhibicionizmus s preferenciou dospievajúcich dievčat

Po teste na pravdovravnosť u oboch dievčat však psychológovia potvrdili, že ich výpovede sú vierohodné. Žiadna z nich nemá sklon ku skresľovaniu skutočnosti, nemali ani motív pomsty, či nenávisti.

Naopak, podľa informácií denníka Právo u šoféra znalci počas vyšetrovania zistili sexuálnu deviáciu. A to exhibicionizmus s preferenciou dospievajúcich dievčat. Navrhli preto jeho ochranné liečenie.

Dievčatá_školáčky_autobus Zdroj: isifa

Zdroj: noviny.sk/novinky.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:30 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:30 Panelák VIII.
05:10 Kutyil s.r.o. II.
05:45 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:50 Před půlnocí
07:50 Příliš pozdě na loučení
09:30 S tváří anděla