Sused (21) mal dievča (12) znásilniť, on sa háji zamilovaným listom!

Sused (21) mal dievča (12) znásilniť, on sa háji zamilovaným listom!

Kým rodičia 12-ročnej školáčky z okresu Komárno tvrdia, že ich dieťa bolo znásilnené, údajný útočník, 21-ročný muž, nám ukázal zamilovaný list, ktorý mu dievča písalo. S dieťaťom od susedov vraj oficiálne chodil so súhlasom jej matky.

Zbil ju a hodil na posteľ...

Jozef sa s rodičmi dievčaťa dobre poznal. Pravidelne k nim chodil vraj na návštevu, až do uplynulej nedele, kedy dievča prišlo na návštevu a na internet. Údajne počas chatovania na Facebooku si odskočilo na záchod a vtedy ju mal Jozef znásilniť.

"Tam za ňou prišiel, začal jej chytať prsia, zadok a bozkávať krk. Dcérka mu vravela, aby ju nechal. Tak ju začal biť, zvalil ju na posteľ. Najprv do nej vnikol rukou, potom skúšal inak," tvrdí mama dievčaťa.

Ako vidí "znásilnenie" Jozef...

Lekára rodičia mali vyhľadať až o niekoľko dní, teda po tom, ako sa im dcérka zdôverila. Jozef má však na situáciu iný pohľad. "S bratom tu boli obidvaja. Jej matka vedela, že spolu chodíme. Skúšali sme, len sa nepodarilo. Normálny styk nebol, sexuálny. Tu sedel jej brat. Aby nebolo zle, obliekli sme sa o jedenástej a odišli domov," oponuje Jozef.

Tvrdí pritom, že aj keď spolu randili niekoľko mesiacov, nikoho neznásilnil. "Tuto mi vykrikovala, že ma nahlási na polícii. Lebo sa bála, že sa vrátim k bývalej priateľke." Okolnosti prípadu teraz preveruje polícia.

Zdroj: flickr.com/Maarit/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:25 Vražedné čísla V.
00:25 NOVÝ ŽIVOT II.
01:25 Krimi
23:00 Muž tajči
01:15 Letecké katastrofy XIV.
02:15 Prvé oddelenie
22:50 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:45 POLICAJTI V AKCII
01:40 POLICAJTI V AKCII
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:05 Rapotáčik 2
21:55 Ten dvanáctý
00:05 Já nebo nikdo
01:35 Strážce spravedlnosti I.