Táto žena (27) má dve vagíny! Sex je vraj úžasný

Táto žena (27) má dve vagíny! Sex je vraj úžasný

Narodila sa s dvoma pošvami, vagínami a teda aj dvomi panenskými blanami. To znamená, že aj o panenstvo musela prísť dvakrát! Britka Hazel Jones je výnimočná. Takéto niečo sa totiž stáva len jednej žene z milióna. A Hazel? Teší sa skvelému sexu...

Kam zaviesť tampón?

"Myslím si, že je to úžasné a rozhodne to na večierkoch láme ľady," zavtipkovala na svoju adresu pre britskú televíziu ITV1. "Keď sa ženy chcú pozrieť, pokojne im to ukážem. Nehanbím sa." Hazel pritom musela prejsť krušným obdobím odkedy začala menštruovať. Od začiatku vedela, že je trošku iná.

"Nebolo to jednoduché. Pokúšala som sa svoj stav vysvetliť kamarátkam, ale vyzerali oveľa zmätenejšie. Raz som sa ich spýtala, do ktorého otvoru si mám zaviesť tampón. Ony si mysleli, že hovorím o zadku. To mi zavrelo ústa."

Partner si môže vybrať...

Napokon v osemnástich rokoch navštívila predsa len lekára. Bolo to po tom, ako jej priateľ pri sexe povedal, že "tam dolu" vyzerá inak. Po návšteve lekára sa dozvedela diagnózu - uterus didelphys - a uľavilo sa jej. V jednoduchosti povedané má zdvojené pohlavné orgány.

Hazel sa však nehanbí. Naopak, teší sa. Podľa jej slov si užíva dvojitú rozkoš. "Mám skvelý sexuálny život. Partner má pri sexe možnosť výberu. Jediné, na čo si musím dávať pozor, je, aby som neotehotnela dvojito. To by totiž mohlo byť riskantné."

Zdroj: ITV1

Zdroj: noviny.sk/ITV1

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:10 HROBÁRI
22:55 ZLATÁ MASKA
00:30 Prenasledovaní
20:25 KINO PLUS PREMIÉRA: Ržev
23:00 OKTAGON ZÁPASENIE
02:10 Rozpútané peklo
22:00 Hawaii 5-0 X.
23:00 Vikingovia V.
00:00 INKOGNITO
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
21:55 Nečekaná hrozba
23:30 Na shledanou tam nahoře
01:25 Karbon