Andrea Hanúsková

webeditor 3 365 príspevkov

Na svojej práci mám rada:
Prístup k veľkému množstvu informácií. Prehľad v dianí vo svete. To, čo sa mi voľakedy zdalo vzdialené, sa teraz zmenilo na jednu banku presýtenú informáciami. A svet sa zmenil na internetový svet (metaforicky povedané). Na svojej práci nemám rada:
Stres. Kvôli svojej netrpezlivosti prežívam stres. Všetko je to prepojené. Moja najzaujímavejšia či najnetradičnejšia reportáž:
Aká bola najzaujímavejšia, musia posúdiť iní. Ale mne sa strašne páči, keď si nejakého režiséra alebo speváka vytiahnem z pódia a cez rozhovory môžem nahliadnuť do jeho sveta. Ono, na to netreba ani rozhovor, dostať sa do ich sveta môžete všelijako. Ale spoznať ich je úžasné. O čom určite raz nakrútim reportáž:
Neviem, či určite, ale doma mi nadávajú, že neviem variť. Tak by som raz chcela nakrúcať seriál o varení z každého kúta sveta. Alebo exotických jedlách. Aj keby to bolo nepodarené, stačí povedať, že to je exotické a tak to má byť, nie? Môj relax:
Priatelia, rodina a spánok. Moje obľúbené knihy, filmy, relácie:
Toho je dosť. Tak napíšem aspoň, čo mám vyložené na stole a čo si pustím či prečítam aj niekoľkokrát za sebou. Raymond Queneau - Zazie v metre, filmová adaptácia je skvelá od Louisa Malleho. Nahý obed od Williama S. Burroughsa (podotýkam, že je výborná aj filmová adaptácia od Davida Cronenberga), Mistr a Markétka od Michaila Bulgakova, Koniec večnosti od Isaaca Asimova a Vyslanci do prázdna od Franka Herberta. Zbožňujem aj Daniila Charmsa a jeho zmysel pre humor. A filmy - z tých populárnejších je to Múmia a Slunce, seno. Dokážem to pozerať dokola. A z takých neznámejších sú to súčasní japonskí režiséri. Näjma Takeshi Kitano a Shinya Tsukamoto. A milujem hudbu, ktorou ma zásobuje jeden jej vynikajúci znalec a môjmu srdcu blízky priateľ. Čo chcem na seba nabonzovať:
Netrpezlivosť je moja slabá stránka. Ale snažím sa polepšiť : )) Vaše podnety môžete posielať na hanuskova@joj.sk

TV Program

20:35 NOVINY ŠPECIÁL
21:10 Rozum v hrsti
22:25 FBI
20:25 T-34
23:15 Divoká noc
01:10 Vikingovia V.
20:10 Myšlienky vraha III.
21:00 Dr. House VI.
22:00 Slnečno, sem-tam vraždy I.
20:35 Mach a Šebestová na cestách
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA: Půlnoční láska
21:55 Nečekaná hrozba
00:55 Přízrak zmizelé