Zatiahnuté
Bratislava
Mikuláš
6.12.2023
10 tipov na sexuálne radovánky, ktoré musíte vyskúšať!
Zdielať na

10 tipov na sexuálne radovánky, ktoré musíte vyskúšať!

Na aký spôsob máte sex najradšej? Kde a akú polohu? Netreba asi hovoriť, že sex v spálni je síce pohodlný, fajn a máme ho radi, ale neobmedzujme sa len naň. Najmä preto, aby vás raz neunudil... Dobré je si niekedy vyskúšať veci, na ktoré istotne myslíte, ale zatiaľ ste sa neodvážili. Tak tu je 10 tipov na sexuálne radovánky, ktoré si určite pridajte do zoznamu a aspoň raz za život ich treba vyskúšať!

Časopis Glamour sa opýtal špičkových sexuálnych expertov a terapeutov, čo by poradili dvojiciam na odbúranie stresu, osvieženie si posteľných scén a okorenenie sexuálneho života. Vyšlo z toho 10 typov, ktoré jednoducho musíte vyskúšať... Teda pokiaľ ich už nemáte dávno za sebou.

1. Hranie rolí...

"Všetci máme nejaké sexuálne fantázie," komentovala sexuálna expertka Lora Somoza. "Pokiaľ napríklad žijete v dlhodobom šťastnom vzťahu a zrazu sa prichytíte, že snívate o sexi policajtovi s putami, nehanbite sa spýtať sa partnera, či by si takéhoto policajta nechcel zahrať." Hranie rolí je totiž možnosť vyspať sa s cudzími ľuďmi bez toho, aby ste v konečnom dôsledku s cudzími spali. Je to tak výborný kľúč na to ostať monogamní. "Ak neviete, ako na to, stačí, keď sa na chvíľu tvárite, že sa navzájom nepoznáte. Hrajte niekoho úplne iného. Nadobudnete inú osobnosť a vyskúšate si veci, ktoré by ste za normálnych okolností neurobili. Ale chceli by ste..."

2. Sex v elegantnom hoteli

"Len málo z nás je dostatočne bohatých na to, aby si luxus mohli užívať každý deň," tvrdí zase expert Tracey Cox. "Raz za čas si zaslúžime ak už nie päťhviezdičkový hotel, tak aspoň jednu noc niekde na elegantnom miestečku, v luxusnom hniezdočku lásky. Táto výmena scenérie sexuálnych radovánok vám prospeje..."

3. Sex na verejnosti

"Myšlienka byť chytení na verejnom mieste priamo pri akte môže byť skutočne vzrušujúca. Samozrejme to neznamená, že musíte byť exhibicionista," radí Somoza. "Skúste si nájsť miesto na parkovanie niekde ďaleko od ostatných áut, alebo si sadnite do posledného radu v kine a jednoducho pustite uzdu svojej fantázie alebo vojdite rukou tam, kde sa na verejnosti nepatrí." Keď následne pobežíte domov, aby ste dokončili započaté, uvidíte, že sex bude zrazu chutiť inak.

4. Sex na pláži

Slnko. Morský príboj. Vlny hladia telá. Krásny chlap, ktorého milujete. Treba ešte viac? Možno pre tých, ktorí kritizujú piesok za plavkami, vo vlasoch a zuboch, pridáme ešte balkón vášho hotela, lehátko alebo hotelové opaľovacie kreslá... A keď nestačí, tak ešte sex vo vode či pod vodou.

5. Sex na známom mieste

Experti radia blízko nápisu Hollywood, pri pohľade na Grand Canyon, v prostredí nášho malého Slovenska však treba trochu upraviť miesto pobytu. Ak si ľahnete, poprípade sa posadíte blízko známeho miesta v hlavnom meste, na vrchole našich hôr či kopcov, alebo v populárnom parku, na múriku známeho hradu, možno práve miesto zmení vašu sexuálnu skúsenosť na niečo extra...

6. Sex a to poriadne nahlas

Poznáte tie slová, ktoré sa v spoločnosti nehovoria. Okorenené štipkou vulgárnosti a poriadnou dávkou neslušnosti. Nevyberane sa vyjadrovať sa však predsa len niekde môžete, priamo pri sexe! Tzv. dirty talking totiž dokáže doslova nakopnúť a vzrušiť. Povedzte partnerovi, ako to chcete, kde. Detailne mu popíšte, ako vás má udrieť po zadočku, priviesť orgazmus a navigujte ho na vašom tele. Nehanbite sa dať mu to tiež najavo a to hlasnejšie, než ste zvyknutí. Mužom sa to vraj veľmi páči...

7. Trošku si zaleňošiť počas sexu

Muži majú ráno zvýšenú hladinu testosterónu. Tak sa vraví. Preto experti ženám radia zhodiť ráno všetko oblečenie a horúcim telom sa pritisnúť k svojej polovičke. Pridajte k tomu maznanie a pohodlný sex a raňajší stres je fuč. Pomáha to telu a duši relaxovať a partnerov to zblíži.

8. Sex na zmierenie

Určite to ženy poznajú. Sú na svojich miláčikov poriadne nahnevaných, ale tým väčšmi ich priťahujú. Zdajú sa im atraktívni, najradšej by im strhli oblečenie z tela a vrhli sa na nich, no naďalej hrajú nedobytné. Tak s tým by mali v tomto momente skončiť a napätie striasť práve počas sexu na zmierenie. Je totiž okorenený emóciami, ktoré treba odbúrať, je horúci a vzrušujúci.

9. Sex v kúpeľni

Podľa expertov je kúpeľňa jedno z najnedocenejších miest pre sexuálne radovánky. Už len pre zrkadlá v nej, do ktorých sa muži radi počas sexu pozerajú a v ktorých radi pozorujú. Sexuálne stretnutia v kúpeľni sú jednoducho ako stvorené na výbuch vášne. A čo miesta, kde to treba vyskúšať? Vaňa, umývadlo, toaleta (samozrejme zavretá)? Ak obľubujete romantiku, zapáľte k tomu pár sviečok a trebárs aj otvorte šampanské...

10. Zakázaný sex

Verte či nie, ženy milujú výstrednosti a radi bývajú občas trochu perverzné. Experti im preto radia, aby sa toľko neobmedzovali a pokiaľ chcú, aby ich partner zviazal, nech požiadajú. V prípade ak žena chce hrať bossa, nech partnerovi povie, že chce si z neho spraviť svojho sexuálneho otroka a robiť s ním, čo len chce. Jediným pravidlom je za žiadnu cenu nepovedať "nie". Prečo by to aj hovoril???

Nuž a varovanie na záver! Pri spestrovaní vašich sexuálnych zážitkov a rozširovaní skúseností nezabudnite na detail. Nenechať sa chytiť alebo... nakrútiť. Ako táto dvojica, ktorej milovanie zachytili kamery televízií priamo počas konských dostihov...

Súvisiace články