Zväčšiť prsia sa dá aj bez skalpela! Stačí masáž fackami...

Zväčšiť prsia sa dá aj bez skalpela! Stačí masáž fackami...

Verili by ste tomu, že fackanie môže byť liečivé a ešte k tomu sa po ňom ženám zväčšia prsia? Musíte však vedieť, kde a ako silou sa tela "dotýkať". Bez použitia chirurgických nástrojov či liekov sa dámam po niekoľkých masážach zväčší objem hrudníka o niekoľko centimetrov.

Thajská masérka pani Khunying sa túto netradičnú techniku zväčšovania pŕs naučila od starej mamy. Ešte ako malá sa totiž snažila objem hrudníka zmeniť pomocou rôznych krémov. Tajomstvo je však inde... "V minulosti sa podobné techniky príliš nešírili, pretože ľuďom nezáležalo na poprsí ako dnes," vysvetľuje.

O jej umenie sa však zaujíma čoraz viac žien. Technika sa totiž osvedčila. Fackaním a tľapkaním po správnych partiách totiž dochádza k presunu tuku z jednej časti tela do druhej. Po siedmich sedeniach tak môžu prsia narásť o niekoľko centimetrov.

Aj keď nejde o chirurgický zákrok, táto metóda predsa len trochu bolí. No v porovnaní s hojením rán po skalpeli je to zanedbateľný pocit. Okrem toho je približne desaťnásobne lacnejšia ako plastická operácia.

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Krimi
05:35 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
05:30 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 Dr. Dokonalý
06:20 Mutanti II.
07:25 Mutanti II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:35 Tanec draků
07:20 Angele a Tony
08:55 Útěk ze Sibiře