Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Morská panna v bazéne vydesila aj malé deti

Zdroj: TV JOJ

02.08.2012 09:03 | Na verejných kúpaliskách stretnete aj všelijakých čudákov - adrenalínových šialencov, miernych exibicionistov, či takzvaných obkukávačov. Ale morskú pannu? Navyše 56-ročnú? Taký pohľad sa veru nenaskytne denne.

Splnila si detský sen

56-ročná Pauline Longová si to s kostýmom namierila rovno k verejnému bazénu v americkom Portlende. O tom, že údivom všetkým padla sánka asi hovoriť nemusíme. Jej to je však úplne jedno - konečne má, čo chcela a cíti sa šťastná.

Akoby toho nebolo málo, má aj svojho morského vlka. Jej snúbencom je - pirát. Áno, dobre počujete - táto žena je zamilovaná do piráta. "Ooo, áno, moja láska je pirát, volá sa Arrrrdog. Každá morská panna predsa musí mať piráta, inak to nejde," hovorí Pauline.

Skvelý pocit slobody

Longová si dala umelecké meno - MYST, ale používa ho len keď je morskou pannou. Byť v takomto kostýme je vraj oslobodzujúce.

"Je to skvelý pocit slobody. Keď to neurobíte ako dieťa, tak prečo si to nevychutnať v dospelosti? Kto povedal, že nesmiete?" dodala.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Adriana Mikundová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt