Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Nikola Komorová (21) šoférovala opitá, nafúkala 1,31 promile

Zdroj: TV JOJ

11.07.2012 11:54 | Festival Pohoda navštívila aj bývala súťažiaca reality šou TV Markíza Farma Nikola Komorová. Pod pódiom tancovala s pohárikom v ruke. Po akcii však nestihla vytriezvieť a do auta si sadala s alkoholom v krvi. Informáciu priniesol denník Nový Čas.

Prišla o vodičák

"Áno, bola som pod vplyvom alkoholu, pila som vodku. S odstupom času ma to veľmi mrzí, už som to oľutovala. Opitá som za volant sadla prvý raz," hovorí Nikola. Možno krásku uvidíte v autobuse, alebo električke, pretože jej policajti odobrali aj vodičský preukaz. "Pravdepodobne budem mať súd a uvidí sa, čo ďalej. To, že vodičák nemám, ma bude trochu obmedzovať, ale nejako si to zaobstarám," dodala Komorová pre denník Nový Čas

Hrozí jej väzenie

Pri výstupe z areálu trenčianskeho letiska robili policajti dychové kontroly, aby zabránili tragickým nešťastiam na cestách. Muži zákona žiadali Nikolu o predloženie vodičského preukazu, ktorý ale policajtom nedala, takže jej okamžite zakázali pokračovať v jazde.

"Polícia zastavila v obci Opatovce vodičku (21) osobného motorového vozidla značky Volkswagen Golf z Bratislavy, u ktorej bola vykonaná dychová skúška s výsledkom 1,31 promile alkoholu," povedal hovorca policajného zboru Pavol Kudlička pre denník Nový Čas.

Keďže mala v krvi viac ako jedno promile, podľa novely zákona už ide o trestný čin, a preto Komorovej hrozí väzenie.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Minarovičová , Pavol Čertík

Zdroj: noviny.sk, Nový Čas

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt