Old School Brothers valcujú svetom. Tvrdia, že s talentom môžete zažiariť aj vy

Old School Brothers valcujú svetom. Tvrdia, že s talentom môžete zažiariť aj vy

BRATISLAVA / Old School Brothers pred desiatimi rokmi vyhrali prvú talentovú súťaž na Slovensku, a doteraz to neoľutovali. Momentálne sú celosvetovo známa, uznávaná tanečná skupina. Sú presvedčení o tom, že každý človek s talentom by sa mal pochváliť pred celým svetom. Môže to totiž úplne zmeniť jeho doterajší život .

Kedysi dávno, niekedy pred desiatimi rokmi by si neboli ani len pomysleli, že budú vymýšľať zaujímavé vystúpenia pre tie najprestížnejšie akcie. " Ja by som si nikdy nebol pomyslel, že raz budem slovensky Jánošík," povedal Miroslav Bruise Žilka tanečník z Old School Brothers. Svoj talent by ste nemali skrývať ale pochváliť sa ním pred minimálne celým Slovenskom. To tvrdia tanečníci. Oni tak pred desiatimi rokmi urobili a odvtedy sa im naozaj zmenil život. 

Jednou z ich členiek je aj, vtedy 13 ročná, Kamila. V  tom čase ale veľmi nevnímala čo sa to deje. Tešili ju ale iné výhody z ich víťazstva. "Spolužiaci ma spoznávali v škole a učitelia boli z toho paf, mali skvelý prístup," prezradila Kamila Uhrinová.  Ich ďalšou členkov je aj Lili, ktorá ich pred desiatimi rokmi iba sledovala v televízií. Mladé dievča je tiež dôkazom toho, že sny sa určite plnia.  "Sedela som pred telkou a obdivovala ich. Nedalo mi to, tak som sa prihlásila do ich tanečnej školy a som rada, že som s nimi," poznamenala mladá tanečníčka Liliana Maníková. 

Pozrite si reportáž o tanci s obrazom, ktorý vytvára tanečník z Old School Brothers: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:05 INKOGNITO
23:25 SEDEM
00:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
20:40 Mafiánovci
23:00 OKTAGON - VÝZVA
00:05 Čierne vlajky III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vraždiace páry IX.
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Tom a Keri
22:45 Fix a Foxi
22:15 Otcové a dcery
00:05 Síla života
02:05 John Wick