VIDEO: Dcéra sa zobudila do Jurského parku

VIDEO: Dcéra sa zobudila do Jurského parku Zdroj: youtube.com/Lyle Coram
LAS VEGAS / Skutočný Jurský park. Neuveriteľnú projekciu pripravil otec pre svoju dcéru. Za oknom sa preháňali všetky nebezpečné dinosaury.

Štyridsaťosemročný Lyle Coram pripravil dcére prekvapenie. Použil obrazovku a projektor, aby priniesol do jej života dinosaury. Neskôr si nasnímal dcéru, ako sleduje zvery, ktoré prechádzajú pred jej oknom. Coram pred nedávnom nainštaloval do Shelbynej  izby svetielkujúci ohňostroj, píše Daily Mail.com.

Vo videu stojí Shelby pred posuvnými sklenenými dverami v izbe a pozerá sa na zelenú krajinu v džungli. O chvíľu neskôr prebehne trio velociraptorov. Potom mláďa brachiosaurusa s mamou opustia stromy. Triceratops tiež prejde popred oknami. 

Dinosaury nie sú len na obdivovanie. Shelby je schopná s nimi komunikovať a mávať obrovskou loptou vo vzduchu, aby sa mohla hrať s usmievajúcim sa bábätkom brachiosaurusa.

Zdá sa, že sa zabáva sama so sebou a svojimi novými dino kamarátmi - až kým nezbadá obrovského Tyrannosaura rexa. Sleduje ju jeho obrovské žlté oko.

Lyle povedal, že jeho dcéra netušila, čo pre ňu chystá, a že v priebehu jednej hodiny vytvoril túto scénu s použitím obrazovky a projektora umiestneného na záhrade.

Zdroj: noviny.sk/Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:00 ZOO
16:30 NOVINY
16:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:15 Profesionáli VII.
16:00 Kutyil s.r.o. II.
16:55 Fórky, vtipky XXVII.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
15:10 Sam a Max
15:35 Lovci drakov
16:00 Malý Elvis a priatelia
15:05 Moje krásná učitelka
16:50 O(d)puštění
18:25 Megazkrat: Smrtící výpadek