Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať

Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať Zdroj: Facebook
LEEDS / Britka Amanda Liberty je mimoriadne zvláštnou ženou. Trpí chorobou zvanou objektofília. Ide o sexuálnu deviáciu, ktorá sa prejavuje výraznou emocionálnou a často romantickou túžbou s cieľom naviazať vzťah s konkrétnym neživým objektom. Pred rokom sa zasnúbila s lustrom.

"Keď som Lumiéra uvidela, bola to láska na prvý pohľad. Nemohla som prestať myslieť na to, aký je krásny. Mal prekrásny tvar a cítila som z neho úžasnú energiu," povedala Amanda Liberty

Storočný luster Lumiér má v jej srdci špeciálne miesto. Pred rokom sa s ním dokonca zasnúbila. Nechala si ho vytetovať na ruku. 

Lumiér vysiela zvláštnu energiu, ktorá jej napovedala, že sa mu tetovanie páči. "Vždy, keď s niečím nie je spokojný, povie mi to," tvrdí žena. 

Amanda vlastní viac ako 30 lustrov. Žiadny podľa nej na Lumiéra nežiarli. "Spím s Jewel, ale milujem Lumiéra, pravidelne ho bozkávam" dodala.

V minulosti bola zamilovaná do súpravy bicích nástrojov a do Sochy slobody.

Amanda nie je jediná na svete. Štyridsať svadobných hostí sa nedávno prizeralo vskutku unikátnej svadbe. Akihiko Kondo zdvihol závoj, aby pobozkal nevestu. Na tom by nebolo nič zlé, keby tou nevestou nebola bábika z plyšu. Pozrite si video:

Zdroj: The Sun, noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:35 ŽREBOVANIE
19:45 Hoď svišťom II.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti X.
21:00 Dr. LUDSKY
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší
18:40 Děda nebo trenér
20:15 Nejkrásnější den
22:15 Tankový prapor