Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať

Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať Zdroj: Facebook
LEEDS / Britka Amanda Liberty je mimoriadne zvláštnou ženou. Trpí chorobou zvanou objektofília. Ide o sexuálnu deviáciu, ktorá sa prejavuje výraznou emocionálnou a často romantickou túžbou s cieľom naviazať vzťah s konkrétnym neživým objektom. Pred rokom sa zasnúbila s lustrom.

"Keď som Lumiéra uvidela, bola to láska na prvý pohľad. Nemohla som prestať myslieť na to, aký je krásny. Mal prekrásny tvar a cítila som z neho úžasnú energiu," povedala Amanda Liberty

Storočný luster Lumiér má v jej srdci špeciálne miesto. Pred rokom sa s ním dokonca zasnúbila. Nechala si ho vytetovať na ruku. 

Lumiér vysiela zvláštnu energiu, ktorá jej napovedala, že sa mu tetovanie páči. "Vždy, keď s niečím nie je spokojný, povie mi to," tvrdí žena. 

Amanda vlastní viac ako 30 lustrov. Žiadny podľa nej na Lumiéra nežiarli. "Spím s Jewel, ale milujem Lumiéra, pravidelne ho bozkávam" dodala.

V minulosti bola zamilovaná do súpravy bicích nástrojov a do Sochy slobody.

Amanda nie je jediná na svete. Štyridsať svadobných hostí sa nedávno prizeralo vskutku unikátnej svadbe. Akihiko Kondo zdvihol závoj, aby pobozkal nevestu. Na tom by nebolo nič zlé, keby tou nevestou nebola bábika z plyšu. Pozrite si video:

Zdroj: The Sun, noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 Kosti VIII.
13:55 Kosti VIII.
14:50 POLICAJTI V AKCII
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
14:45 Simpsonovci VI.
13:00 Komisár Rex XVI.
14:00 JAG IV.
15:00 Dr. House VII.
12:40 Albert pozná prírodu najlepšie
13:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Malý medvedík
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa
15:05 Domácnost naruby