Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať

Žena sa zasnúbila s lustrom, nikto ju nechce oddať Zdroj: Facebook
LEEDS / Britka Amanda Liberty je mimoriadne zvláštnou ženou. Trpí chorobou zvanou objektofília. Ide o sexuálnu deviáciu, ktorá sa prejavuje výraznou emocionálnou a často romantickou túžbou s cieľom naviazať vzťah s konkrétnym neživým objektom. Pred rokom sa zasnúbila s lustrom.

"Keď som Lumiéra uvidela, bola to láska na prvý pohľad. Nemohla som prestať myslieť na to, aký je krásny. Mal prekrásny tvar a cítila som z neho úžasnú energiu," povedala Amanda Liberty

Storočný luster Lumiér má v jej srdci špeciálne miesto. Pred rokom sa s ním dokonca zasnúbila. Nechala si ho vytetovať na ruku. 

Lumiér vysiela zvláštnu energiu, ktorá jej napovedala, že sa mu tetovanie páči. "Vždy, keď s niečím nie je spokojný, povie mi to," tvrdí žena. 

Amanda vlastní viac ako 30 lustrov. Žiadny podľa nej na Lumiéra nežiarli. "Spím s Jewel, ale milujem Lumiéra, pravidelne ho bozkávam" dodala.

V minulosti bola zamilovaná do súpravy bicích nástrojov a do Sochy slobody.

Amanda nie je jediná na svete. Štyridsať svadobných hostí sa nedávno prizeralo vskutku unikátnej svadbe. Akihiko Kondo zdvihol závoj, aby pobozkal nevestu. Na tom by nebolo nič zlé, keby tou nevestou nebola bábika z plyšu. Pozrite si video:

Zdroj: The Sun, noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:00 OCHRANCOVIA
14:00 Súdna sieň
15:00 V SIEDMOM NEBI
13:30 Simpsonovci XX.
13:55 Hviezdna brána II.
14:55 Simpsonovci XX.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
14:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
15:00 A.P.B.: Nová generácia
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:25 Pinocchio
15:00 Domácnost naruby
16:40 Arrietty ze světa půjčovníčků