ZOO naopak: Ľudia platia za pobyt v klietke. Pozerať sa na nich chodia levy a tigre

ZOO naopak: Ľudia platia za pobyt v klietke. Pozerať sa na nich chodia levy a tigre

CHONGPING / Za to, čoho sa mnohí desia, si ľudia v Číne priplácajú. Zavretí v klietke nechajú hladné šelmy, aby sledovali každý ich pohyb. Túto nezvyčajnú atrakciu ponúka zoologická záhrada Lehe Ledu v Číne.

Zoologická záhrada ponúka svojim návštevníkom jedinečný zážitok blízkeho stretnutia s levom či tigrom. Mnohým pri tom pomyslení naskakujú zimomriavky, je to ale bezpečné a nikto sa nemusí ničoho obávať. 

Návštevníkov zavrú do klietky v zadnej časti nákladného vozidla a prevezú ich zvieracím parkom, uvádza portál nypost.com. Aby sa správcovia uistili, že ľudia odídu spokojní, pozornosť šeliem prilákajú mäsom zaveseným na klietke auta. "Chceme dať našim návštevníkom to vzrušenie byť sledovaný a napadnutý veľkou šelmou, samozrejme, bez akéhokoľvek rizika," vraví hovorca parku Chan Liang. "Ľudí varujeme, aby prsty a ruky mali po celý čas pri sebe a nedávali ich von z klietky, pretože hladné zvieratá nepoznajú rozdiel medzi rukami a raňajkami," dodáva. 

Záujem o takýto zážitok na celý život enormne stúpa. Výlety "divočinou" majú obsadené na najbližšie tri mesiace. "Nikdy som v ZOO nič také nezažil. Nepozeráme sa my na nich, ale oni na nás. A sme ich obed," hovorí nadšený návštevník. 

Čína sa tiež pýši najdlhším skleneným mostom. Určený je iba pre odvážlivcov: 

Zdroj: noviny.sk/nypost.com

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Fakty a fikcie
05:55 Prvé oddelenie
06:35 Súdna sieň
05:30 Ochranca III.
07:25 Panelák
08:45 Nákupné maniačky
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Zlatokopka
07:55 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek
09:35 Loď lásky