Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween

Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween
NEW YORK / Ďalšie vydarený výstrel v prestrelke dvoch gigantov rýchleho občerstvenia zaznel pár dní pred Halloweenom v New Yorku. Burger King tam jednu zo svojich reštaurácií štylizoval do kostýmu klasického ducha z prestieradiel aj s vystrihnutými otvormi pre oči. Desiť zákazníkov mal ale hlavne nápis McDonalds.

Jedna z mála vecí, ktorá z prestieradiel vykukovala, bola ceduľa s nápisom "Len žartujeme. Aj naďalej naše burgery opekáme na plameni, "čím chce dať Burger King najavo, že mäso pripravuje kvalitnejšie. V reklamnom spote potom okolo "prezlečenej" reštaurácie chodia ľudia a nápad hodnotia.

Reakcia McDonalds ale prišla pomerne skoro. "Kto by sa nechcel na Halloween vystrojiť ako McDonalds, keď podávame pohostenie, ako sú nápoje z McCafé, jablkový koláč alebo naše známe hranolčeky," komentovala pre Bussines Insider žart hovorkyňa McDonalds 'Terri Hickeyová v narážke na americkú tradíciu koledovania počas strašidelného sviatku.

Šťuchnutia medzi rivalmi

Halloweenský žart je ďalší zo série vzájomných šťuchnutí dvoch rivalov. Ohlas vzbudila napríklad reklama McDonald 'pre francúzsky trh, ktorá si uťahovala z riedkej siete Burger Kingu na tamojších diaľniciach. Burger King sa snažil kontrovať svojím spotom, kde si vodič u McDonald 'objedná kávu, aby mal energiu dôjsť k vzdialenému burger Kingu na sendvič.

Zdroj: noviny.sk, idnes.cz

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:10 Ženích na úteku
01:10 Abraham Lincoln: Lovec upírov
03:20 Krimi
23:20 Tequila a Bonetti
00:25 SVET POD HLAVOU
01:50 Hviezdna brána II.
23:05 Jedna svadba, jeden pohreb
00:00 Vraždiace páry VIII.
01:00 POLICAJTI V AKCII
23:40 Albert spoznáva svet
23:55 Zabi nudu! II.
00:00 Ovečka Shaun IV.
22:15 Gringo: Zelená pilule
00:05 Co víc si můžu přát
02:05 Město 44