Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween

Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween
NEW YORK / Ďalšie vydarený výstrel v prestrelke dvoch gigantov rýchleho občerstvenia zaznel pár dní pred Halloweenom v New Yorku. Burger King tam jednu zo svojich reštaurácií štylizoval do kostýmu klasického ducha z prestieradiel aj s vystrihnutými otvormi pre oči. Desiť zákazníkov mal ale hlavne nápis McDonalds.

Jedna z mála vecí, ktorá z prestieradiel vykukovala, bola ceduľa s nápisom "Len žartujeme. Aj naďalej naše burgery opekáme na plameni, "čím chce dať Burger King najavo, že mäso pripravuje kvalitnejšie. V reklamnom spote potom okolo "prezlečenej" reštaurácie chodia ľudia a nápad hodnotia.

Reakcia McDonalds ale prišla pomerne skoro. "Kto by sa nechcel na Halloween vystrojiť ako McDonalds, keď podávame pohostenie, ako sú nápoje z McCafé, jablkový koláč alebo naše známe hranolčeky," komentovala pre Bussines Insider žart hovorkyňa McDonalds 'Terri Hickeyová v narážke na americkú tradíciu koledovania počas strašidelného sviatku.

Šťuchnutia medzi rivalmi

Halloweenský žart je ďalší zo série vzájomných šťuchnutí dvoch rivalov. Ohlas vzbudila napríklad reklama McDonald 'pre francúzsky trh, ktorá si uťahovala z riedkej siete Burger Kingu na tamojších diaľniciach. Burger King sa snažil kontrovať svojím spotom, kde si vodič u McDonald 'objedná kávu, aby mal energiu dôjsť k vzdialenému burger Kingu na sendvič.

Zdroj: noviny.sk, idnes.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

16:50 Na chalupe
17:55 Nové bývanie dizajn
19:00 Krimi
15:20 Mačka a pes
17:30 Denník ľadovej princeznej
19:45 Profesionáli VI.
16:55 9-1-1
17:55 9-1-1: Texas
18:55 Štyri svadby a jeden pohreb
17:00 Máša a medveď III.
17:10 MalinyJAMológia
17:25 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
16:55 Kdybych měl křídla
18:30 Ledová sezóna
20:15 Až na dno