Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween

Burger King si vystrelil z McDonalds. Prezliekol sa za neho na Halloween
NEW YORK / Ďalšie vydarený výstrel v prestrelke dvoch gigantov rýchleho občerstvenia zaznel pár dní pred Halloweenom v New Yorku. Burger King tam jednu zo svojich reštaurácií štylizoval do kostýmu klasického ducha z prestieradiel aj s vystrihnutými otvormi pre oči. Desiť zákazníkov mal ale hlavne nápis McDonalds.

Jedna z mála vecí, ktorá z prestieradiel vykukovala, bola ceduľa s nápisom "Len žartujeme. Aj naďalej naše burgery opekáme na plameni, "čím chce dať Burger King najavo, že mäso pripravuje kvalitnejšie. V reklamnom spote potom okolo "prezlečenej" reštaurácie chodia ľudia a nápad hodnotia.

Reakcia McDonalds ale prišla pomerne skoro. "Kto by sa nechcel na Halloween vystrojiť ako McDonalds, keď podávame pohostenie, ako sú nápoje z McCafé, jablkový koláč alebo naše známe hranolčeky," komentovala pre Bussines Insider žart hovorkyňa McDonalds 'Terri Hickeyová v narážke na americkú tradíciu koledovania počas strašidelného sviatku.

Šťuchnutia medzi rivalmi

Halloweenský žart je ďalší zo série vzájomných šťuchnutí dvoch rivalov. Ohlas vzbudila napríklad reklama McDonald 'pre francúzsky trh, ktorá si uťahovala z riedkej siete Burger Kingu na tamojších diaľniciach. Burger King sa snažil kontrovať svojím spotom, kde si vodič u McDonald 'objedná kávu, aby mal energiu dôjsť k vzdialenému burger Kingu na sendvič.

Zdroj: noviny.sk, idnes.cz

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
06:00 Profesionáli
06:55 Panelák
07:40 Panelák
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
05:05 Cvokař
07:00 Jiný svět
08:45 Ztracený ráj