Nehoda pri Zvolene, v aute sedeli dve malé deti

Nehoda pri Zvolene, v aute sedeli dve malé deti
ZVOLEN / Na vjazde do Zvolena havarovala mladá žena s dvomi malými deťmi. Po náraze do stĺpa vedľa čerpacej stanice sa auto prevrátilo na strechu. Vodičku premohla únava, podľa polície išlo o mikrospánok. Deťom vo veku 4 a 7 rokov sa nič nestalo.

V aute, ktoré skončilo v stĺpe pri ceste, sedeli deti vo veku štyroch a siedmych rokov. Po prudkom náraze sa vozidlo prevrátilo na strechu, pred zraneniami deti zrejme zachránilo aj to, že sedeli v autosedačkách. Pod nehodu sa podpísal mikrospánok, mladá žena za volantom zaspala.

"Vodič si nie je schopný uvedomiť, čo sa deje, lebo nie je pri vedomí," vysvetľuje Tomáš Mydlo zo záchrannej asistenčnej služby. Tridsaťjedenročná vodička sa z prevráteného auta dokázala dostať sama, jej malé deti na mieste prezreli záchranári.

Žena cestovala z obce vo Veľkokrtíšskom okrese, za sebou mala desiatky kilometrov, podľa záchranárov ju zrejme premohla únava počas dlhej jazdy.

"Žena dostala 400-eurovú pokutu," povedala  hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová. Na tomto úseku cesty sa podobná nehoda stala aj pred mesiacom. Vtedy havaroval 28-ročný muž, ktorý rovnako ako teraz 31-ročná vodička za volantom zaspal. 

V pondelok sa stala nehoda, ktorá skončila omnoho tragickejšie:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:45 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
14:05 Warcraft: Prvý stret
16:45 NA CHALUPE
12:55 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:30 POLICAJTI V AKCII
15:40 ADVENTNÁ VÝHRA
12:00 Hooten a Lady: Lovci pokladov
14:05 INKOGNITO
15:15 INKOGNITO
12:35 Albert pozná prírodu najlepšie
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
13:00 Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
15:05 Nejkrásnější den
17:05 Tankový prapor