Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Slovenský Batman doúradoval! Zistil, že nevie lietať

Zdroj: TV JOJ

10.07.2012 15:20 | Samozvaný hrdina Zoltán Kohári alias dunajskostredský Batman skončil počas víkendu v nemocnici. Zakrvavený s tržnými ranami na nohe pravdepodobne pochopil, že ani filmový hrdina nebol nesmrteľný, nie to ešte obyčajný človek. Zatiaľ čo Batmanovi na plátne pomáhal Robin, Zoltán bol odkázaný na dve barle.

Zoltána vyprovokovali susedia

Zoltán alias Batman vo svojskom kostýme, no s o to väčšou nádejou, chcel dobrovoľne pomáhať polícii. Okrem svojho bojového umenia a dobroty však šokoval aj súdnym procesom, ktorý ešte neskončil. Istá žena ho totiž obvinila zo sexuálneho obťažovania.

Tentokrát dal o sebe vedieť Batman opäť. Počas víkendu ho musela v Dunajskej Strede ratovať záchranka. Batman sa mal cez víkend vážne zraniť potom, ako ho údajne vyprovokovali obyvatelia blízkej sociálnej bytovky. Vraj im chcel dokázať, že ovláda mestský štýl Le parkour.

Aj Batman je len človek

Toto však Zoltánovi Kohárimu evidentne nevyšlo. Po jeho pokuse o skok z výšky ostala len krvavá škvrna ťahajúca sa od bytovky cez chodník až ku zakrvavenej teniske.

Zoltán mal údajne na chvíľu stratiť vedomie. Kým prišla sanitka, susedia ho obliali vodou. Mladý muž tak evidentne pochopil, že na rozdiel od filmových komiksov nesmrteľným nie je. Našťastie zranenie nebolo až tak vážne, šitie si vyžiadali dve tržné rany na nohe.

Mladý muž chce byť vraj ľudom príkladom, aby sa nepokúšali o podobne kúsky ako Zoltán v minulosti. "Batman nedokáže lietať, to len jeho filmový hrdina," dopĺňa mladík.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Krupová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt