Zoznámte sa: Hviezdy z materskej dovolenky

Zoznámte sa: Hviezdy z materskej dovolenky Zdroj: Dcérky reportérky TV JOJ Petry Diškovej
Materská dovolenka? Tak toto pomenovanie mohol vymyslieť len chlap! Myslí si to väčšina čerstvých mamičiek. Oni totiž neoddychujú, ale kŕmia, prebaľujú, nakupujú a zháňajú informácie. A práve s tým vám môže pomôcť naša najnovšia rubrika mama na materskej. Veď najlepšie sú informácie z prvej ruky overené praxou...

"Snáď existuje krajší moment na svete, ako keď po prvýkrát držíte v náručí svojho syna či dcéru. Slzy sa vám tisnú do očí, všetko vyzerá zrazu krajšie. Stal sa zázrak. Z bruška vyliezlo čosi, čo vám o chvíľku bude hovoriť ocko a mama. Je prirodzené, že tieto neopakovateľné okamihy chcete zachytiť... A takto to potom dopadne."

Tak asi takéto sú pocity každej čerstvej matky. :)

Mamičkami sú slávne hviezdy zo sveta šoubiznisu aj úplne bežné ženy. A to vrátane tých z TV JOJ. O tom, že im táto "dovolenka" naozaj svedčí, sa môžete presvedčiť aj v priloženej fotogalérii.

Chcete sa svojimi ratolesťami pochváliť aj vy. Máte otázky na zatiaľ tajuplného poradcu Macka? Neváhajte a posielajte nám svoje fotografie na známu e-mailovú adresu noviny@joj.sk.

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:50 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
09:10 Profesionáli III.
10:15 Nákupné maniačky
11:40 NOVÉ BÝVANIE
09:45 Policajt z L.A.
11:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
12:05 Neserte nám pestúnku II.
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Zabi nudu! II.
08:30 Hrdinové ohně
10:55 Zlatý holky
12:45 Jdi svou cestou