EXKLUZÍVNE: Michael Douglas s Catherine Zeta-Jones na návšteve TV JOJ!

EXKLUZÍVNE: Michael Douglas s Catherine Zeta-Jones na návšteve TV JOJ!

BRATISLAVA / Hollywoodsky herec Michael Douglas a jeho pôvabná manželka Catherine Zeta-Jones, ktorí sú na súkromnej návšteve rodinných priateľov, navštívili televíziu JOJ.

​​Hviezdny herec, ktorý je zároveň aj mierovým veľvyslancom Organizácie spojených národov, pricestoval na súkromnú návštevu Slovenska. V nedeľu zavítal rovno k ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi.

"S ministrom sa rozprávali o aktuálnom dianí vo svete, odzbrojovaní, ochrane práv detí, ale aj o spoznávaní Slovenska," odhalil zákulisie návštevy ministerstvo Michael Douglas. Ubytovaní boli v prezidentskom apartmáne v hoteli pri brehu Dunaja. 74-ročný oskarový herec však nezaprel svoj zmysel pre humor. "Naša izba je veľmi malá," žartoval. 

Za posledné tri týždne prešli manželia 8 europskych krajín. Hlavné mesto Slovenska ich uchvátilo. "Strávili sme tu krásny čas. Musíme vidieť ešte viac zo Slovenska. Zatiaľ sme videli iba Bratislavu, bola nádherná," poznamenala Catherine. Michael však prezradil, že ich nasledujúce kroky povedú do Vysokých Tatier. V pondelok sa objavil manželský pár v televízii JOJ, kde poskytol Erike Barkolovej EXKLUZÍVNY rozhovor. 

Oscarový manželský pár sa cítil v spravodajskom štúdiu TV JOJ ako ryba vo vode. "Sme v štúdiu televízie JOJ v nádhernej Bratislave. Cítime sa tu úžasne. Ďakujeme Bratislava. Ďakujeme Slovensko," tešili sa obaja. Obaja si prišli na svoje aj pokiaľ ide o slovenské pochúťky. "Mala som dezert, čo bolo cesto a vo vnútri bola marhuľa. A údený syr sme mali minulý večer," vraví známa herečka. 

"Bol to úžasný výlet, vynikajúca príležitosť pre nás vidieť prvýkrát Slovensko. My sa vrátime," dodala Catherine. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:30 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
06:35 SpongeBob v nohaviciach VIII.
05:00 Fórky, vtipky XXVII.
05:40 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:30 POLICAJTI V AKCII
06:15 Najlepší hamburger na svete
06:40 Veľké upratovanie: New York I.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 O myšce a medvědovi
06:50 Den na zkoušku
08:25 Jmenuji se Jerry