EXKLUZÍVNE: Michael Douglas s Catherine Zeta-Jones na návšteve TV JOJ!

EXKLUZÍVNE: Michael Douglas s Catherine Zeta-Jones na návšteve TV JOJ!

BRATISLAVA / Hollywoodsky herec Michael Douglas a jeho pôvabná manželka Catherine Zeta-Jones, ktorí sú na súkromnej návšteve rodinných priateľov, navštívili televíziu JOJ.

​​Hviezdny herec, ktorý je zároveň aj mierovým veľvyslancom Organizácie spojených národov, pricestoval na súkromnú návštevu Slovenska. V nedeľu zavítal rovno k ministrovi zahraničných vecí Miroslavovi Lajčákovi.

"S ministrom sa rozprávali o aktuálnom dianí vo svete, odzbrojovaní, ochrane práv detí, ale aj o spoznávaní Slovenska," odhalil zákulisie návštevy ministerstvo Michael Douglas. Ubytovaní boli v prezidentskom apartmáne v hoteli pri brehu Dunaja. 74-ročný oskarový herec však nezaprel svoj zmysel pre humor. "Naša izba je veľmi malá," žartoval. 

Za posledné tri týždne prešli manželia 8 europskych krajín. Hlavné mesto Slovenska ich uchvátilo. "Strávili sme tu krásny čas. Musíme vidieť ešte viac zo Slovenska. Zatiaľ sme videli iba Bratislavu, bola nádherná," poznamenala Catherine. Michael však prezradil, že ich nasledujúce kroky povedú do Vysokých Tatier. V pondelok sa objavil manželský pár v televízii JOJ, kde poskytol Erike Barkolovej EXKLUZÍVNY rozhovor. 

Oscarový manželský pár sa cítil v spravodajskom štúdiu TV JOJ ako ryba vo vode. "Sme v štúdiu televízie JOJ v nádhernej Bratislave. Cítime sa tu úžasne. Ďakujeme Bratislava. Ďakujeme Slovensko," tešili sa obaja. Obaja si prišli na svoje aj pokiaľ ide o slovenské pochúťky. "Mala som dezert, čo bolo cesto a vo vnútri bola marhuľa. A údený syr sme mali minulý večer," vraví známa herečka. 

"Bol to úžasný výlet, vynikajúca príležitosť pre nás vidieť prvýkrát Slovensko. My sa vrátime," dodala Catherine. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:45 Krimi
06:15 Noviny TV JOJ
07:10 Labková patrola
05:20 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:30 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:20 Prvé oddelenie
05:40 Prvé oddelenie
06:05 Ako som prežil
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:35 Cesta za snem
07:25 Zkratky ke štěstí
09:15 Až vyjde měsíc