Aj rodina s deťmi dokáže zmeniť životný štýl. Viktor Bielik radí ako

Aj rodina s deťmi dokáže zmeniť životný štýl. Viktor Bielik radí ako

BRATISLAVA / V nasledujúcich minútach vás pozveme na ostrov zdravia. Ale nebude to dovolenka pre tých, ktorí si len vyložia nohy, nerobia nič a all inclusive využívajú do sýtosti. Na Ostrove zdravia nás bude sprevádzať Viktor Bielik – ktorého poznáte z relácie Reštart – takže už je vám jasné – že to bude pohyb a zdravá strava.

Športový fyziológ Viktor Bielik radí, ako sa zbaviť stresu bez pohárika vína, alebo krabičky s čokoládou. Pozýva na jeho Ostrov zdravia na Profesia days v Bratisalve, kde vám môže odmerať hodnoty a zistiť, či máte nejaké riziko a prípadne vás presvedči o tom, že na každodenný pohyb predsa len máte čas. "My im ukážeme, že môžu chodiť po schodoch, môžu využívať iný transport z práce do práce, ale aj ako tráviť inak voľný čas," vysvetľuje Bielik. 

Viktor je divákom TV JOJ známy z relácie Reštart, kde pomáha ľuďom zmeniť svoj životný štýl. V súčasnosti prevláda trend rýchleho stravovania vo fast foodoch, prípadne bagety. Variť doma pritom ale nemusí byť rarita.

"My nechceme tých ľudí transformovať, že si budú musieť každé jedno jedlo pripravovať. Keď sa spraví pomazánka, ona pokojne vydrží dva dni, keď sa navarí sobotný obed, tak pokojne môže byť aj na nedeľu a toto sa dá skĺbiť," dodáva Bielik, že je skvelé sledovať, ako sa do procesu zmeny životného štýlu zapoja aj deti. A miesto fitka a behu, môže rodina vyraziť spolu na turistiku, bicykle či splav. 

Pozrite si rozhovor s Michalom, ktorý absolvoval Reštart: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:30 Profesionáli III.
20:25 Šesť dní, sedem nocí
22:35 Cesta za pomstou
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti III.
21:00 Dr. House I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
18:35 Zoolander
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Daddy Cool
22:10 Plán útěku 2