VIDEO: Malí tanečníci a svetové hviezdy sa stretli na jednom parkete. Takto si to užívali

VIDEO: Malí tanečníci a svetové hviezdy sa stretli na jednom parkete. Takto si to užívali

BRATISLAVA / Začínajúce no aj veľké tanečné hviezdy na jednom parkete. To je sen, ktorý pre tých najmenších tanečníkov plní už piaty rok veľkolepý projekt Grand Gala. Tanečnú súťaž pozdvihol Peter Modrovský na svetovú úroveň. A tak okrem slovenských detí smerovali do Bratislavy aj tie z okolitých krajín.

Niektorí majú iba 5 rokov no už teraz mohli zažiť parametre svetovej súťaže. Peter Modrovský dokázal spoločenské tance v detských kategóriách dostať na úroveň, akú vlastne nemajú ani v zahraničí. "V rámci účastníkov máme nejakých 5 krajín, ale máme peknú zmes poroty od 14-násobného majstra sveta až po 6-násobnú majsterku sveta, naozaj top porotcovia," vyjadril sa Peter Modrovský. Niekoľkonásobných majstrov sme našli či už medzi porotcami, ale aj hviezdami večera, ktorými boli profesionálni tanečníci Laura Zmajkovičová a Massimo Arcolin.

Tanečné páry doprevádzali hviezdy

Tanečné páry tancovali do rytmov hudobný sprievodu českého rozhlasového Bigbandu Gustáva Broma, čo nie je na detských súťažiach samozrejmosťou. Do tanca im spievali Robo Opatovský, Lazaro alebo Andrea Zimányiová. 

Počas grand gala je estetika dôležitá nielen na parkete, ale aj v publiku. Do gala sa nahodili okrem tanečníkov aj ich rodičia, príbuzní, porotcovia a diváci. "Cieľom súťaže je, aby deti už v začiatkoch svojej tanečnej kariéry zažili spoločne s rodičmi úvod do spoločnosti v plnej noblese a paráde," pokračoval Modrovský. Súťaž je venovaná detským a juniorským kategóriám v štandardných a latinsko-amerických tancoch. Deti si ju s rodičmi rozhodne užili. 

Viac sa dozviete aj vo videu TU:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:50 Hry o život
16:50 Šesť dní, sedem nocí
19:00 Krimi
15:25 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
16:45 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
17:45 Zvláštne puto
15:25 Nákupné maniačky
16:30 X Factor Veľká Británia XIV.
18:30 X Factor Veľká Británia XIV.
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
14:35 Pan Dokonalý
16:20 Duchové z Nantucketu
18:05 12 darů do života