Do finálovej trojky sa dostala aj napriek svojmu hendikepu. Ľuďom odkázala jednu vec

Do finálovej trojky sa dostala aj napriek svojmu hendikepu. Ľuďom odkázala jednu vec Zdroj: twitter
RÍM / Osemnásťročné dievča sa prihlásilo do súťaže krásy Miss Talianska. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, keby sa neodhodlala ísť súťažiť aj napriek svojmu zdravotnému postihnutiu. V 13- rokoch došla pri dopravnej nehode o nohu. Porotu ani divákov to ale neodradilo.

Chiara Bordiová, dnes už 18- ročné dievča, prišla v trinástich rokoch o nohu. Stalo sa to pri nešťastnej dopravnej nehode. Jej zdravotný stav ju ale neodradil, a do súťaže Miss Talianska sa prihlásila. Dostala sa až do finálovej trojky. Na sociálnych sieťach sa nedočkala len gratulácii. Objavili sa tam aj negatívne rekacie plné nenávisti - závisti. 

Dievča pochádza z mesta Tarquinie. Konkurovalo jej 31 súťažiacich a rovnako, ako jej súperky, musela absolvovať promenádu v plavkách, počas ktorej bolo jasne vidieť jej zranenie a protézu. Vo finále sa umiestnila nakoniec na treťom mieste. Niektorím ľuďom na sociálnych sieťach ale očividne prekážala. Už pred súťažou jej vyčítali, že je v súťaži len vďaka jej zdravotnému postihnutiu. Označili ju za "mrzáčku". 

"Mne chýba noha, vám ale srdce a mozog," vyjadrila sa na ich reakcie. Podľa jej slov, jej v súťaži vôbec nešlo o výhru ale o to, aby ukázala ľuďom, že život je krásny.

Pred niekoľkými týždňami bola na Slovensku svetoznáma modelka. Pozrite sa, ktorá:

Zdroj: noviny.sk/čtk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Najkrajšie bývanie III.
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:25 2Bobule
07:10 Než přišla bouře
08:55 Iluzionista