Hviezdy NHL aj najlepší florbaloví reprezentanti si zmerali sily pre dobrú vec

Hviezdy NHL aj najlepší florbaloví reprezentanti si zmerali sily pre dobrú vec

DUBNICA NAD VÁHOM / Hviezdy NHL, ale aj najlepší florbaloví reprezentanti a ich napínavý súboj. Takto to vyzeralo v centre Dubnice nad Váhom. Športovci si tam zmerali sily pre dobrú vec. Aj vďaka nadácii Televízie JOJ podporili sumou 3000 eur florbalové reprezentačné družstvo. Peniaze im poslúžia na prípravu na blížiace sa majstrovstvá sveta. Všetko odštartovala výzva Tomáša Tatara, ktorý sa stal ambasádorom našej nadácie.

Priamo na námestí v Dubnici nad Váhom vyrástlo florbalové ihrisko. Tomáš Tatar vyzval na súboj slovenské florbalové hviezdy. Spolu so svojimi kamarátmi, špičkovými hokejistami sa proti nim postavil. "My sme radi, že sme si mohli zahrať s hokejistami, sú to naše detské vzory," vraví florbalový reprezentant Lukáš Řezanina. 

"Mali sme čo robiť, bolo vidieť, že to vedia," priznal hokejista Tomáš Tatar. Akcia mala vďaka Nadácii TV JOJ aj charitatívny rozmer. Florbalová reprezentácia dostala šek na 3000 eur. Poslúžia im na prípravu na blížiace sa majstrovstvá sveta. Po niekoľkomesačnej podpore školskej ligy tak nadácia pomohla aj profesionálom.

"Tá podpora detí má svoj zmysel, logiku, je to motivačné. Tá podpora majstrovstiev je podpora ich vzorov," povedal Marián Suchý z Innogy Slovensko. 

Pozrite si archívnu reportáž o tom, ako Nadácia TV JOJ podporila študentov: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 Kosti VIII.
13:55 Kosti VIII.
14:50 POLICAJTI V AKCII
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
14:45 Simpsonovci VI.
13:00 Komisár Rex XVI.
14:00 JAG IV.
15:00 Dr. House VII.
13:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Malý medvedík
13:45 Policajná hliadka
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa
15:05 Domácnost naruby