Rohan: Sivá eminencia zo seriálu Za sklom

Rohan: Sivá eminencia zo seriálu Za sklom

BRATISLAVA / V seriáli Za sklom sa okrem hlavných postáv pohybujú aj takpovediac sivé eminencie. Jednou z nich je určite Rohan. Už keď sa prvýkrát objavil na obrazovke, bolo jasné, že je to jeden z tých, ktorí toho vedia asi najviac, ale veľa toho nepovedia. Tajný ako vyšitý.

Ako každý, aj herec Jaroslav Mottl, musí mať v seriáli Za sklom krycie meno. Herec stvárňuje postavu menom Rohan, ten je starý známy Maxa a občas mu posunie nejakú dôležitú informáciu. Okrem posúvania informácií a zisťovania, kto je s kým prepojený, je jeho hlavným cieľom dostať obávaného Vladimíra Slančíka, ktorého stvárňuje nezabudnuteľný Jiří Bartoška. 

Teší sa z úspechu

Herec je so seriálom veľmi spokojný a stretáva sa s pozitívnymi ohlasmi. "Ja si myslím, že to je jeden z veľmi dobrých seriálov, jeden z naozaj kvalitných seriálov, človek vidí ako sa to natáča a všetko sa skúša. Spätná väzba je dobrá, ľudia hovoria, že seriál majú radi a pozerajú ho," dodal herec Jaroslav Mottl.

Malá, veľká postava

Postava je v seriáli jedna z tých menších, ale za to veľmi dôležitá. "Moja postava je v seriáli, taká malá mieša karty. Ja som herec takých malých postáv, ale zase jeden z najlepších tých malých postáv," zavtipkoval Jaroslav Mottl, alias Rohan.  

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
10:25 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
09:10 Panelák
10:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
11:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
08:15 Odsúdené II.
09:35 Kosti IV.
10:55 Slnečno, sem-tam vraždy I.
09:20 Bob staviteľ XIII.
09:30 Ruby z dúhy I.
09:45 Strážca vesmíru Roger
08:05 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
09:45 Lagerfeld - důvěrné
11:25 O(d)puštění