Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Bibiána
2.12.2023
Letná inšpirácia. Najlepšie miesta pre divoký sex
Zdielať na

Letná inšpirácia. Najlepšie miesta pre divoký sex

Krásne letné počasie priam nabáda k divokému sexuálnemu dobrodružstvu. Milovať sa dá v podstate kdekoľvek. Ako v prírode, tak priamo na uliciach. Záleží len na fantázii jednotlivcov.

Upozornenie: Obsah nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

Koža je vo vode citlivejšia

V Austrálii medzi najobľúbenejšie miesta patria hotelové sauny, bazény, balkóny, požiarne schodiská či výťahy. U nás ľudia uprednostňujú prírodu, a teda temnejšie miesta v parkoch či skryté údolia lúk. Tí odvážnejší si neskôr trúfnu aj na skúšobné kabínky či najrôznejšie podchody a hotelové záchody.

Svoje kúzlo majú aj vodné milostné hrátky. Nahé mokré telo pôsobí doslova živočíšne a odolať pokušeniu je potom doslova nad ľudské sily. Koža je vo vode naviac aj omnoho citlivejšia na dotyk, čo vedie k intenzívnejšiemu pôžitku.

Auto je tutovka

Najlákavejšie na milovaní vo vode je ale fakt, že voda nadnáša a milenci tak majú šancu vyskúšať polohy, na ktoré im pri bežnom milovaní nestačí sila, energia či odhodlanie. Nemali by ale zabúdať na to, že kvôli vode dochádza k odplaveniu klzkého pošvového sekrétu a voda sama o sebe nekĺže. Tak môže dochádzať k veľmi nepríjemnému až bolestivému treniu. Vhodné je teda používať lubrikanty na silikónovej báze.

Celosvetovo medzi najobľúbenejšie netradičné miesto pre sex patrí auto. Skrýva v sebe celý rad možností. Aj keď vlastníte malý voz, sex v ňom môže byť zakaždým úplne iný. Milovať sa môžete v hlbokom lese, ale aj na veľmi rušnej ulici a vyskúšať k tomuto účelu môžete postupne všetky časti auta. Na predných sedadlách, na zadných sedadlách, na kapote...

Všetko záleží na ochote experimentovať, ale taktiež na miere exhibicionizmu. Milenci by ale nemali zabúdať na svoju bezpečnosť. Bežné je rozbehnutie automobilu kvôli nechcenému odbrzdeniu ručnej brzdy. Výnimočné nie sú ani narôznejšie modriny a odreniny, prípadne vyvrtnuté kotníky.

Rýchlovky určite vo výťahu

Doslova andrenalínovou záležitosťou môže byť sex vo verejnej doprave. Milovať sa dá v autobuse, vo vlaku aj v lietadle. Záleží na chuti a odvahe. Aj tu by mali byť milenci opatrní. Prudké zabrzdenie či rýchlejšie prejdenie ostrej zákruty môže mať nechcené následky. Hrozí tu aj väčšia pravdepodobnosť nejakej infekčnej nákazy.

K rýchlovkám potom zvádzajú miesta ako výťah, fotoautomat, priestor pri bankomate, podchody, autobusové a vlakové zastávky, kabínky na futbalových ihriskách...

Ako to teda s tými autami je?!

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

ISIFA

Súvisiace články