Andrea Pálffy-Belányiová (35) neudržala smiech. Môže za to pes...

Andrea Pálffy-Belányiová (35) neudržala smiech. Môže za to pes...

Smiala sa tak, až jej tiekli slzy! Moderátorka Novín o 12-tej Andrea Pálffy-Belányiová neudržala smiech po tom, čo prečítala správu o psej televízii. O chvíľu sa smial už celý štáb, ako dokazujú aj zábery zo zákulisia.

Televízia pre psov

"Nemôžem sa nesmiať. Ešte v tej zvieracej ríši ostaneme. O chvíľu vám ukážeme vtáka roka. Ste zvedaví? Aj ja," povedala takmer na konci vysielania moderátorka Andrea. A potom sa začala smiať ešte viac!

Čo to však spôsobilo? Moderátorka totiž predtým rozprávala o televíznom kanáli určenom iba pre psov. Ten spustili v južnej Kalifornii, pretože majitelia nechceli, aby sa ich domáci miláčikovia cítili osamotene.

Autori tohto nápadu veria, že psia televízia pomôže zmysluplne stráviť psíkom samotu. Keďže sú farboslepé, prispôsobili im aj televízne šoty tak, aby ich dokázali so záujmom vnímať.

Možno vás vôbec neprekvapí, že psy sa najradšej dívajú na iné psy a podľa toho zostavovali autori aj obsah vysielania. Majitelia, ktorí si psí kanál predplatili tvrdia, že ich domáci miláčikovia sú večer omnoho pokojnejší a počas ich neprítomnosti neničia zariadenie domu.

Záchranou reklamný brejk

Nutno dodať, že televízna reportáž bola poňatá veľmi humorne. Veď nápad je to skutočne originálny a aj psíkovia vyzerali mimoriadne zaujato.

Andrein smiech ešte podporil jej televízny kolega, moderátor Ján Mečiar, ktorý v štúdiu spovedal kozmetičku Silviu Vrbovskú. No a nakoniec sa rozosmiali aj kameramani, osvetľovači či maskérka. Našťastie psí príspevok bol posledným pred reklamnou prestávkou... Pozrite si VIDEO.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Andrea Pálffy-Belányiová_moderátoka_smiech_TV JOJ Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:05 Americký prezident
14:40 Pravá blondínka
16:45 Začarovaní
13:05 Opica z reklamy
14:50 12 podmienok dedičstva
17:15 Áno, šéfe! USA IV.
14:15 ZÁCHRANÁRI
15:10 ZÁCHRANÁRI
16:00 ZÁCHRANÁRI
14:25 Sníček
14:40 Tashiho svet
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
14:05 Příšerky pod hladinou
15:45 Diana
17:45 Valerian a město tisíce planet