Navigačný software Dynavix 9 na svete
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: www.pcspace.sk
Výrobca navigačných systémov, česká spoločnosť Dynavix sa prostredníctvom svojej tlačovej správy nechala počuť o vydaní novej verzie navigačného softwaru s pomenovaním Dynavix 9.
Táto verzia prinesie zákazníkom nové funkcie a prívetivé užívateľské rozhranie, ktoré je ľahké na ovládanie. Medzi novými featurami nájdeme napríklad tzv. Chytrú trasu, ktorá umožňuje zvoliť optimálnu trasu v závislosti na prejazdnosti cestnej siete v rôznych denných dobách a dňoch v týždni. Ďalej bola vylepšená aj funkcia POI (points of interests) a na zahodenie určite nebude ani vyhýbanie sa plateným úsekom ciest. Dynavix 9 bude dostupný v novokúpených navigáciách Dynavix, v e-shope spoločnosti alebo u vybraných predajcov. Pre používateľov navigačného softwaru Dynavix 8 bude sprístupnený bezplatný upgrade.