Smrteľná nehoda motorkára. Nezvládol manéver a šmykol sa pod auto

Smrteľná nehoda motorkára. Nezvládol manéver a šmykol sa pod auto

KROMPACHY / Tragicky sa skončila jazda mladíka z obce Žehra. Na motorke sa preháňal po Krompachoch. Podľa svedkov ale nezvládol jeden manéver a vrazil do osobného auta, ktoré odbočovalo z hlavnej cesty. Záchranné zložky našli motorkára v bezvedomí ležať na ceste.

Podľa Krompašanov sa motorkár dlhšiu dobu vozil po centre mesta. Pozornosť pútal agresívnou jazdou. Išiel aj na zadnom kolese. "A dajak ho stočilo a nabúral do auta," opisuje svedok.

Matej ostal ležať na mieste. Motorka sa šmýkala ešte pár metrov. Zastavilo ju odparkované auto. Dvadsaťšesťročnému mužovi okamžite začali pomáhať okoloidúci. Potom záchranu prebrali profesionálni záchranári. Po motorkárovi ostala na mieste prilba, rukavice a topánky. Záchranári sa s ním ponáhľali do nemocnice. Jeho stav bol kritický. Podľa spolujazdca z Audi, Matej do auta narazil v šmyku.

"Už sme len videli, ako do nás letí. A zvyšoval rýchlosť na zadnom kolese," hovorí Matej. Na ceste ostal tiež vyše 10-metrová brzdná dráha po motorke. Nehodu okrem polície vyšetruje aj súdny znalec. V prípade je množstvo nejasností, na ktoré spolu s políciou hľadá správne odpovede. Matej aj napriek snahe záchranárov, zomrel.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:30 Profesionáli II.
20:30 Vojna o planétu opíc
23:35 Bezpečný prístav
19:00 Kosti IV.
20:10 C.S.I.: Kriminálka New York III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York III.
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:05 Macko Uško
20:20 Krtko
18:15 Tajemství úspěchu
20:15 Kšeftaři
21:50 Plán útěku 2