Tínedžeri skončili s putami na rukách. Prepadli dvoch ľudí

Tínedžeri skončili s putami na rukách. Prepadli dvoch ľudí

ZVOLEN,DETVA / S putami na rukách skončili dvaja 16-roční tínedžeri z Detvy. Ukázalo sa, že majú mať na svedomí dve lúpežné prepadnutia. V noci spoločne prepadli 48-ročného muža. Šestnásťročný útly chlapec v inú noc prepadol aj mladú ženu.

Tínedžeri prepadli Vladimíra na sídlisku Novosady, na nič netušiaceho muža zaútočili okolo polnoci. Po útoku chodí stále na rehabilitácie. Okolo polnoci sa naňho v tme vrhli dvaja mladíci, schytili ho za nohy a hodili o zem. "Odrazu som dostal ranu, spadol som na zem a už len trhali trhali," opisuje obeť lúpeže Vladimír. 

"Z bundy mu vzali 330 eur," informuje hovorkyňa banskobystrickej polície Petra Kováčiková. "Mám vykĺbenú ľavú ruku, natrhnuté svalstvo," vymenováva Vladimír. Po hodinách strávených v policajnej cele sa jeden z dvojice tínedžerov postavil pred sudcu vo Zvolene.  Aj keď sa k lúpežiam priznal, sudca ho v priebehu niekoľkých minút nekompromisne poslal do vyšetrovacej väzby.

"Chceme zvrátiť, máme za to, že väzba nie je nevyhnutná," hovorí obhajca Jaroslava S. Michal Bušík. Útlemu mladíkovi priťažilo zrejme aj to, že na bezbranného človeka zaútočil opakovane. Na nič netušiacu ženu zaútočil v noci o druhej, vytrhol jej tašku s osobnými vecami.

"Priznal sa, dostatočne si uvedomil následky svojho konania," hovorí obhajca Michal Bušík. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:40 Fanfán tulipán
17:45 PRÁZDNINY III.
19:00 Krimi
15:55 LUCKY ROOM
17:10 "Já to tedy beru, šéfe...!"
19:15 Simpsonovci XXVII.
16:05 Kosti II.
17:05 Kosti II.
18:05 Kosti II.
16:40 Sníček
16:50 Emka to vie - Pozor drogy!
17:00 Zabi nudu! II.
14:50 Slunce, seno, erotika
16:50 Anděl v utajení
18:25 Lord of the Dance