Dobitý muž z Obchodnej ulice vo štvrtok popoludní zomrel

Dobitý muž z Obchodnej ulice vo štvrtok popoludní zomrel

Archívne video
embed kód
BRATISLAVA / Nočná bitka z ulíc hlavného mesta má tragický koniec. Muž, ktorý po útoku skončil v bezvedomí a o život bojoval v nemocnici, vo štvrtok zomrel. Policajný vyšetrovateľ tak bude musieť zmeniť trestné stíhanie.

Útok sa odohral v blízkosti Obchodnej ulice. Tridsaťšesťročný Henry ležal v bezvedomí na zemi, keď na miesto prišli policajti. Privolal ich krik ženy, ktorý sa rozliehal ulicou. Podľa opisu okolostojacich bol fyzicky napadnutý. Hliadka zakrátko zadržala podozrivého 28-ročného Juraja H. z okresu Dunajská Streda. Policajti a záchranári zraneného na mieste 30 minút oživovali. S vážnymi zraneniami, v kritickom stave ho potom previezli na JISku do Ružinovskej nemocnice, kde ho uviedli do umelého spánku. Vo štvrtok krátko po 14:00 hodine zomrel.

Zadržaný muž skončil v policajnej cele. Vyšetrovateľ ho obvinil z trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom výtržníctva. Zároveň spracoval aj podnet na jeho väzobné stíhanie. Keďže napadnutý muž zomrel, vyšetrovanie sa bude uberať iným smerom.

Bitkou sa skončil aj spor dvoch návštevníkov tohto pohostinstva:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 TOP STAR
13:20 INOVUJME SLOVENSKO
13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:45 Fakty a fikcie II.
13:45 Fórky, vtipky XXVII.
14:15 Simpsonovci XIII.
12:00 Spravodlivosť v krvi VI.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
12:35 Albert pozná prírodu najlepšie
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér
14:55 Trable dívčí kapely