Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Na neuverenie. Toto sú výhovorky čiernych pasažierov

23.06.2012 08:00 | Ak cestujete mestskou hromadnou dopravou načierno, možno sa v nasledujúcej reportáži nájdete. Revízori nám totiž porozprávali svoje najkurióznejšie príhody. Pri niektorých sa nám chce smiať pri iných je to skôr do plaču.

Revízia cestovných lístkov

Nenápadný muž nastúpi do električky či autobusu a rozpráva sa so šoférom. Nie, nejde o jeho dobrého kamaráta, neskôr totiž vysloví známu vetu, ktorú vie aj odzadu. Dobrý deň, revízia cestovných lístkov!

Presne táto veta spúšťa u čiernych cestujúcich jednu a tú istú reakciu - UTEKAAAJ! Nájdu sa však aj cestujúci, ktorí újsť nestihnú a ešte len vtedy sa spúšťa kolotoč neuveriteľných výhovoriek. "Pani mi tvrdila, že jej lístok zjedol pes, ktorého držala na rukách," spomína revízor dopravného podniku.

Bez lístka a pohlavky

S úsmevom spomínajú revízori aj na príhodu, kedy v MHD cestovala bez lístka žena so štyrmi deťmi. "Začala im dávať pohlavky, aby odpútala pozornosť od toho, že ide načierno," hovorí kontrolór lístkov. Titul matka roka by si zaslúžila aj ďalšia cestujúca. "Keď som pýtal lístok, povedala svojmu dieťaťu, aby jej ho dal a dieťa samozrejme prvý raz počulo, že malo označiť nejaký lístok.

Kým z týchto príhod sa naozaj mozeme len zasmiat, nájdu sa aj také v kt. hrá hlavnú ulohu agresivita a revizor ma co robit aby nestratil nervy.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Beata Ksenzsighova

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt