Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Desať! Viac milencov/mileniek nemajte! Ale ani menej...

Zdroj: ISIFA

09.09.2012 14:25 | Je to málo či veľa? Každý si zrejme odpovie na túto otázku sám. Isté však je, že podľa prieskumu zoznamky SeekingArrangement.com by sme mali vystriedať desať sexuálnych partnerov, píše britský denník Daily Mail.

UPOZORNENIE! Článok nie je vhodný pre maloletých a mladistvých čitateľov

Desiatka je ideálna

Podľa prieskumu predstavuje práve toto číslo optimálny zlatý stred. Kto totiž uvádza, že mal menej sexuálnych partnerov, okolie ho považuje za neskúseného a naopak, ak je totot číslo vyššie, takýto človek je všeobecne považovaný za promiskuitného, píše DailyMail.

50 percent žien a 46 percent mužov považuje desiatku za ideálnu, menej sexuálnych partnerov by uvítalo 36 percent žien a 42 percent mužov.

Keď ani 30 nie je dosť...

Pre 11 percent žien a 10 percent mužov by toto číslo malo byť niečo medzi 10 a 30. A sú tu aj tri percentá mužov a žien, pre ktorých ani číslo tridsať nie je dostatočne vysoké.

A až 2/3 žien netúži vedieť, koľko sexuálnych partneriek mal ich súčasný milenec pred nimi. A 30 percent mužov zase chce vedieť, s kým mala ich milá predtým tú česť.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Eva Murcková

Zdroj: noviny.sk/dailymail

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt