VIDEO: Kúpil opustený mlyn, zjavuje sa mu plačúce dieťa!

VIDEO: Kúpil opustený mlyn, zjavuje sa mu plačúce dieťa!

Veríte, že existujú veci "medzi nebom a zemou"? Jeden mladý kováčsky majster už tomu určite verí. Rozhodol sa prerobiť opustený mlyn na dielňu. Po krátkom čase sa mu v rieke začalo zjavovať plačúce dieťa. Vždy, keď sa k vode priblíži, však postava zmizne. Pátranie po príčinách tohto javu prinieslo prekvapujúce odhalenia.

Keď sa kováč Daniel rozhodol prerobiť na dielňu a bývanie ruiny mlyna, ktorý opustili jeho poslední majitelia ešte pri nástupe komunizmu, určite ani len netušil, že sa za krátky čas začnú diať v jeho okolí veci, ktoré odporujú zdravému rozumu. Kováč Daniel Hlobil o tom vraví: "Počujem detský plač, keď však prídem k rieke, nikto tam nie je."

Zápis v kronike obce, ktorej súčasťou je mlyn na samote, hovorí o tom, že sa v rieke utopilo dieťa mlynára. Pre práce v mlyne nebolo počuť jeho plač, uniesla ho voda a utopilo sa. "Vidím z okien čosi také zvláštne ako ľudská postava. Tento raz som sa na to pripravil," hovorí Daniel Hlobil, ktorý sa svoje zjavenie pokúsil zaznamenať.

Kováč Daniel má rovnaké priezvisko ako posledný majitelia mlyna pred znárodnením. On na to reaguje takto: "To som netušil a prekvapilo ma to." Psychotronik o celej záležitosti vraví: "Duch sa môže vracať na miesto."

Či to už bolo zjavenie alebo ide o súhru neznámych javov, kováč Daniel svoju snahu opraviť starý mlyn nevzdáva.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Bedřich Prokop

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:00 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:20 Život po ľuďoch II.
11:40 NOVÉ BÝVANIE
13:00 Simpsonovci XVIII.
11:00 MacGyver
12:05 Najlepšie torty
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
11:20 Fix a Foxi II.
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
11:15 Napříč časem
13:05 Pohled na lásku
14:50 Z ulice na green