REŠTARTnite svoju myseľ a pomôžete tým svojmu telu - aj o tom je nová relácia TV JOJ

REŠTARTnite svoju myseľ a pomôžete tým svojmu telu - aj o tom je nová relácia TV JOJ

BRATISLAVA / Kilogramy navyše, kondička na bode mrazu a veľké predsavzatia to radikálne zmeniť. Sami ale viete ako to väčšinou dopadne. Máme pre vás program, ktorý váš život môže zmeniť. Príkladom je jojkárka Erika Barkolová, ktorej sa podarilo výrazne schudnúť. Uvidíme ako sa to podarí ďalším 16 odhodlaným ľuďom, ktorí sa pustili do svojho reštartu.

Hovorí sa, že všetko je o programoch v našej hlave. Stačí ho ako v počítači reštartovať a budeme fit. V hlave jednoduché, ale o to ťažšie v praxi. Výsledok ale stojí za to. JOJkárka Erika Barkolová je jednou zo 17 účastníkov programu, ktorý každému na mieru zostavil športový fyziológ. "Erike sa darilo veľmi dobre už od začiatku," povedal športový fyziológ Viktor Bielik. "Môžem prezradiť, že som schudla viac ako som pôvodne plánovala," povedala Erika Barkolová. 

Predtým sa venovala fitnessu, ktorý s kilami neurobil nič. V tomto programe mala so silovými cvikmi poľaviť a denne robiť takzvané kardio a aeróbne cvičenia a upraviť stravovanie. "Niekedy, keď nestíhala pohyb, tým, že je dosť rozlietaná, tak to dobiehala tým, že menej jedla," dodal Bielik.

Ako sa darilo jej a ostatným spolubojovníkom, bude ako moderátorka televízneho programu postupne odhaľovať.  

Každý účastník ale najskôr musel prejsť testovaním jeho stavu. "Mojou úlohou bolo zhodnotiť ich trénovanosť, telesné zloženie a nastaviť stravovací i pohybový program," povedal Bielik. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:50 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
09:55 LUCKY ROOM
11:25 NOVÉ BÝVANIE
12:50 NA CHALUPE
10:55 Tequila a Bonetti
12:00 MacGyver
13:00 Vražedné Miami II.
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
11:15 Asterix: Sídliště bohů
12:50 Nanga Parbat
14:45 Bobule