REŠTARTnite svoju myseľ a pomôžete tým svojmu telu - aj o tom je nová relácia TV JOJ

REŠTARTnite svoju myseľ a pomôžete tým svojmu telu - aj o tom je nová relácia TV JOJ

BRATISLAVA / Kilogramy navyše, kondička na bode mrazu a veľké predsavzatia to radikálne zmeniť. Sami ale viete ako to väčšinou dopadne. Máme pre vás program, ktorý váš život môže zmeniť. Príkladom je jojkárka Erika Barkolová, ktorej sa podarilo výrazne schudnúť. Uvidíme ako sa to podarí ďalším 16 odhodlaným ľuďom, ktorí sa pustili do svojho reštartu.

Hovorí sa, že všetko je o programoch v našej hlave. Stačí ho ako v počítači reštartovať a budeme fit. V hlave jednoduché, ale o to ťažšie v praxi. Výsledok ale stojí za to. JOJkárka Erika Barkolová je jednou zo 17 účastníkov programu, ktorý každému na mieru zostavil športový fyziológ. "Erike sa darilo veľmi dobre už od začiatku," povedal športový fyziológ Viktor Bielik. "Môžem prezradiť, že som schudla viac ako som pôvodne plánovala," povedala Erika Barkolová. 

Predtým sa venovala fitnessu, ktorý s kilami neurobil nič. V tomto programe mala so silovými cvikmi poľaviť a denne robiť takzvané kardio a aeróbne cvičenia a upraviť stravovanie. "Niekedy, keď nestíhala pohyb, tým, že je dosť rozlietaná, tak to dobiehala tým, že menej jedla," dodal Bielik.

Ako sa darilo jej a ostatným spolubojovníkom, bude ako moderátorka televízneho programu postupne odhaľovať.  

Každý účastník ale najskôr musel prejsť testovaním jeho stavu. "Mojou úlohou bolo zhodnotiť ich trénovanosť, telesné zloženie a nastaviť stravovací i pohybový program," povedal Bielik. 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Rozum v hrsti
22:00 HESLO
23:00 Hawaii 5.0 VII.
20:10 Akty X
22:50 Hranice
01:10 Hviezdna brána III.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Pokrevní mstitel
22:10 Síla života
00:10 Kosti a skalp