Zatiahnuté
Bratislava
Tamara
26.1.2022
Modro-čierne alebo zlato-biele? Pre šaty sa háda celý svet, rozhodnite
Zdielať na

Modro-čierne alebo zlato-biele? Pre šaty sa háda celý svet, rozhodnite

WASHINGTON / Toľko kriku pre nič. Jedny šaty rozhádali celý svet. Všetko spôsobila žena, ktorá na sociálnu sieť Twitter zavesila fotografiu šiat, ktoré jej poslala mama.

Nevestina mama chcela pomôcť svojej dcére pri nákupe šiat. V obchode našla modro-čierne šaty a aby ich dcéra schválila, poslala jej ich vyfotené prostredníctvom telefónu, píše denník Daily Mail.

Konflikt pre šaty

Konflikt začal hneď potom, ako šaty ukázala budúca pani svojmu nastávajúcemu. Ten tvrdil, že sú zlato-biele. Nevesta šaty zavesila na sociálne siete a okamžite rozpútala búrlivú debatu.

Farbu vníma každý človek rozdielne. Ženy dokonca vnímajú svet v teplejších farbách a lepšie než muži rozoznávajú napríklad rôzne odtiene červenej farby. V tomto prípade je ale zaujímavé, že ani ženy sa nevedeli zhodnúť na jednej variante.

"Pozeral som noviny, kde ukazovali tieto šaty, sú modro-čierne, žiadnu zlato-bielu nevidím," píše na Twitteri Joey Gatto. "Keď som išla včera spať, boli bielo-zlaté, ráno sa zmenili na modro-čierne," píše užívateľ KB.

Farbu šiat riešia aj hollywoodske hviezdy. Napríklad Kim Kardashian napísala, že ona vidí šaty zlato-biele a jej polovička Kanye West modro-čierne.

Twitter

Známa moderátorka Ellen DeGeneres tvrdí, že oddnes je svet rozdelený na dva svety čierno-modrý a bielo-zlatý.

Twitter

Speváčka Taylor Swift je vystrašená, zmätená a tvrdí, že šaty sú očividne modro-čierne.

Twitter

Aké teda sú?

Twitter

Súvisiace články