Hádka sa skončila vážnym konfliktom, Muž vinu odmieta

Hádka sa skončila vážnym konfliktom, Muž vinu odmieta

BREKOV / Hádka pre dcéru prerástla do vážneho konfliktu, pri ktorom mal otec priložiť pištoľ k hlave 25-ročnému Martinovi. Incident sa odohral pred rodinným domom v Brekove (okr. Humenné). Policajné vyšetrovanie sa už začalo. Podozrivý muž však tvrdí, že nič z toho nie je pravda.

"Pred jedným z rodinných domov došlo v obci Brekov k slovným nezhodám medzi dvoma mužmi," informuje hovorca prešovskej polície Daniel Džobanik.  Neskôr starší z nich vzal do ruky zbraň a namieril ju na 25-ročného Martina. Všetko sa odohralo okolo pol deviatej večer. "Jeden z mužov mal vytiahnuť z vrecka krátku strelnú zbraň, priložiť ju k hlave druhému a vyhrážať sa mu zabitím," pokračuje Džobanik.

Policajti už začali vyšetrovať, čo muža k tomuto činu viedlo. "Poverený príslušník OO PZ v Humennom začal trestné stíhanie za prečin mebezpečné vyhrážanie," dodáva Džobanik.

Muž, ktorý sa mal Martinovi vyhrážať zabitím ale tvrdí, že niečo také neurobil a navyše podľa jeho slov žiadnu zbraň ani nevlastní. "No ja neviem, odkiaľ to máte. Nemám žiadnu zbraň," povedal podozrivý. Priznal ale, že konflikt vznikol pre dcéru. "Dcéra s ním ušla, tak preto," vysvetľuje podozrivý. 

Tento prípad skončil na polícii, keďže 25-ročný Martin sa obáva, že muž, ktorý sa mu vyhrážal, svoje slová napokon naplní.

Vyhrážky použil aj tento mladík na policajtov:

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Jedinečné letisko v Dubaji
05:45 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
05:30 NOVÁ ZÁHRADA
06:10 NA CHALUPE
06:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:35 Extrémna premena II.
07:05 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
08:05 Fantastické torty
05:00 Sam a Max
05:00 Sam a Max
05:30 Lovci drakov
06:50 Nowhere Boy
08:35 Asterix: Sídliště bohů
10:10 Belmondo