Tak tomu sa hovorí šťastie v nešťastí. Rodina, ktorá prišla o všetko pri požiari, má opäť nádej na domov

Tak tomu sa hovorí šťastie v nešťastí. Rodina, ktorá prišla o všetko pri požiari, má opäť nádej na domov

Situácia v Austrálii je veru kritická. Takto ju opisujú Slováci, ktorí tam žijú: embed kód
AUSTRÁLIA / Pri rozsiahlych požiaroch prišli o všetko. Na rodinu sa však usmialo šťastie, za použitia šťastných čísiel manželky vsadil otec rodiny lotériu, a to úspešne - na rekonštrukciu ich domova im na účte pristála neuveriteľná čiastka, milión dolárov.

Šťastie v nešťastí. Tak by sa dal opísať príbeh austrálskej rodiny. Pri požiaroch, ktoré už nabrali katastrofálny rozmer, totiž prišla o svoj domov, píše portál Daily Mail

Oheň im zničil ich nepoistený dom, šťastie sa však opäť vrátilo na stranu rodiny. Za pomoci šťastných čísiel svojej ženy otec rodiny vsadil lotériu.

Vyhrali neuveriteľný jeden milión austrálskych dolárov. "Nemôžem sa dočkať, kým prídem domov a moju ženu pritúlim a dám jej obrovskú pusu," reagoval šťastný výherca. 

Otec rodiny už ani nedúfal, že by boli vôbec niekedy schopní svoj domov opäť vybudovať po tom, čo sa devastujúce požiare prehnali juhovýchodným pobrežím Austrálie, v štáte Nový Južný Wales. 

Situácia sa však zmenila vďaka šťastnému tiketu. Rodine sa vrátila nádej a túto výhru použijú práve na výstavbu svojho domova. 

Hasiči stále nemajú pod kontrolou takmer polovicu z nich. Plamene už zničili plochu väčšiu ako Slovensko. Viac vo videu: 

Zdroj: noviny.sk/Daily Mail

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:05 Súdna sieň
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:40 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:55 Rande naslepo
09:05 Velký draft
11:05 Lovci dinosaurů