Knižné tipy na september. Detektívky, romantika ale aj zápisník

Knižné tipy na september. Detektívky, romantika ale aj zápisník

BRATISLAVA / Dobrých kníh nie je nikdy dosť. Počas leta mnohí trávili horúce dni pri vode a s knihou v rukách. Aj keď sa leto pomaly končí, sezóna kníh ide nerušene ďalej. Stále je čo čítať.

3xHercule Poirot 2

Pre fanúšikov legendárnej Agathy Christie a vôbec pre všetkých milovníkov klasických detektívok je tu druhý výber z diela kráľovnej anglickej detektívky. Smrť v oblakoch, Vraždy podľa abecedy, Smrť pani McGintyovej.

 Hra na mačku a myš

Hlavná vyšetrovateľka Helen Graceová si už získala milióny fanúšikov po celom svete. V slovenčine vyšlo 5 kníh s touto obľúbenou hrdinkou a táto vyšla pred mesiacom – je absolútne skvelá!

 Levica z Mogadoru

V júni 2014 sa táto kniha zaradila na prvú priečku v rebríčku historických bestsellerov internetového obchodu Amazon. Historická rodinná sága o nezlomnej vôli bojovať za svoju lásku a rodinu.

 Milenka

Ďalší skvele napísaný príbeh Danielle Steelovej, v ktorom nás zavedie do prostredia nepredstaviteľného bohatstva a moci.

 Zajatec

Silný skutočný príbeh. Zažil ho Slovák, mladý partizán Ján Špirko. Nikdy o ňom nehovoril. Nacisti, druhá svetová vojna, partizán, koncentračné tábory...

 Zápisník plný optimizmu - Toto je kniha, ktorú napísal milan buno :)

Zápisník s vyše 100 optimistickými citátmi, svetových osobností aj známych Slovákov,  v peknej grafickej úprave a praktickom formáte.

 Krstný otec – fascinujúci svet filmu

Je to kultový, legendárny kúsok, ktorý mnohí môžu pozerať stále dookola. A nedávno vyšla jedinečná kniha uznávaného odborníka Petra Cowieho – prostredníctvom archívnych materiálov, fotografií z nakrúcania a zasväteného sprievodného textu rozpráva fascinujúci príbeh filmu, ktorý takmer neuzrel svetlo sveta.

 DOB Rodinný úlet

Slávny smoliar je späť. Greg Heffley a jeho podarená rodinka sa totiž vybrali na veľký výlet!

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
07:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10 Panelák
05:30 TIPOS INFO
05:35 NAŠI II.
06:05 NAŠI II.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:40 Vztah pro psa
07:15 Milosrdné lži
10:05 Skleněné peklo