Polojasno
17°
Bratislava
Jakub
25.7.2024
VIDEO. Kňaz rozplakal svadobčanov, zaspieval Hallelujah...
Zdielať na

VIDEO. Kňaz rozplakal svadobčanov, zaspieval Hallelujah...

OLDCASTLE / Írsky kňaz pripravil počas obradu novomanželom skutočne milé prekvapenie. Čerství mladomanželia sa nestačili čudovať, keď im na konci svadobného obradu zaspieval krásnu pieseň od Leonarda Cohena Hallelujah vo vlastnej úprave. Okamžite sa stal hviezdou na sociálnych sieťach, píše britská televízna stanica BBC.

Svadobčania sa rozplakali

Kňaz, ktorého farnosťou je mesto Oldcastle severozápadne od írskej metropoly Dublin, začal svoju verziu pesničky slovami: "Zišli sme sa tu dnes, aby sme pomohli dvom ľuďom po ceste ísť, pretože Leah a Chris začínajú spolu žiť." Následne zaspieval novomanželom známu pieseň Leonarda Cohena Hallelujah.

Mladý pár nemal tušenia, čo sa kňaz chystá počas obradu urobiť. "Mali sme vo štvrtok večer skúšku a na konci som povedal, že možno si zaspievam pre seba. Nevesta Leah sa zaškerila a povedala OK. Nemyslela si, že to budem brať vážne," povedal otec Kelly. Mnohých prítomných dojal k slzám. Za svoj spev si vyslúžil búrlivý potlesk a standing ovation.

Otec Kelly nie je v speve žiadnym nováčikom. Momentálne pracuje už na svojom treťom albume. "Stále vravím, že to bude môj posledný. Som už 25 rokov kňazom a mám za sebou pár lokálnych charitatívnych akcií," dodal pre britskú televíziu BBC.

Súvisiace články