Deti slávnych rodičov. Vyrastajú inak, ako ostatné

Deti slávnych rodičov. Vyrastajú inak, ako ostatné Zdroj: ISIFA
Najčerstvejšou mamičkou vo svete showbiznisu je americká kráska Nicole Kidman. Druhú dcéru herečke a jej manželovi Keithovi Urbanovi porodila koncom decembra v nemocnici Nashville náhradná matka.

Dcére dali meno Faith Margaret, herečka už má jednu dcéru - Sunday Rose. "Nijaké slová nemôžu dostatočne vyjadriť obrovskú vďačnosť, ktorú cítime ku všetkým, ktorí nás natoľko podporovali, najmä našej náhradnej matke," uviedli vo vyhlásení obaja 43-roční rodičia, pochádzajúci z Austrálie.

Zdroj: Nicole Kidman s dcérou Sunday Rose

Na Slovensku sa ako prvý v roku tešil tenista Dominik Hrbatý. Tesne po polnoci na Nový rok mu jeho manželka Nela porodila dcéru Ellu. Ella bola prvou Bratislavčankou, vážila 3 500 gramov a merala 51 centimetrov.

Zdroj: Dominik Hrbatý s dcérou Ellou

Byť celebritou a rodičom zároveň dáva poriadne zabrať. Niektoré svetové hviezdy showbiznisu neradi vystavujú svoje ratolesti fotoobjektívom. Príkladom je nielen zosnulý Kráľ Popu Michael Jackson, ktorý svojim deťom zakrýval tvár maskami. 

Zdroj: Salma Hayek a jej dieťa

Ani mexickej herečke Salme Hayek nie sú objektívy paparazzov v prítomnosti jej dcéry po vôli. Tá ju ukrýva a bráni pred reportérmi zubami a nechtami.

Zdroj: Deti Michaela Jacksona so zakrytými tvárami

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:05 INKOGNITO
13:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:40 Súdna sieň
11:20 Áno, šéfe USA II.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
13:35 DEDIČSTVO
11:10 UHÁDNI MÔJ VEK
12:20 Vražedné Miami
13:20 Doktori II.
12:00 Maxipes Fík
12:10 Dážďovečky
12:15 Rybičky Flip a Flap
10:45 Za hranici
12:40 S láskou, Rosie
14:30 Vášeň mezi řádky