Muž v spánku prehltol slúchadlo. Fungovalo mu aj v žalúdku

Muž v spánku prehltol slúchadlo. Fungovalo mu aj v žalúdku

Archívna reportáž
embed kód
TCHAJ / PEJ - Muž z Taiwanu zaspal so slúchadlami v ušiach a počas spánku sa mu podarilo zjesť jedno z bezdrôtových slúchadiel. Šokujúce zistenie prišlo vo chvíli, keď zistil, že ho má v žalúdku. Funkčné bolo aj potom, čo prešlo celou jeho tráviacou sústavou.

Ben Hsu z Taiwanu patrí medzi tých ľudí, ktorí nemajú problém zaspať so slúchadlami v ušiach. Jedno takéto ozvučené zadriemanie sa mu stalo osudným, pričom nevedomky zjedol jedno z bezdrôtových slúchadiel. Keď sa zobudil a našiel iba jedno, pomocou svojho telefónu sa pokúsil lokalizovať to druhé. "Keď som sa zobudil, snažil som sa slúchadlo nájsť pod vankúšom. Potom mi došlo, že zvuk vychádza z môjho žalúdka," cituje muža server Daily Mail. Nevie, ako sa mu podarilo slúchadlo zjesť, ale tvrdil, že slúchadlo v žalúdku nespôsobovalo žiadne akútne zdravotné ťažkosti. Aj napriek tomu sa radšej vydal do najbližšej nemocnice. 

Lekári mu potvrdili, že sa v jeho žalúdku slúchadlo skutočne nachádza. Ak by nevyšlo von prirodzenou cestou, musel by podstúpiť operáciu. Ben Hsu dostal predpísané preháňadlo a odporúčanie, aby kontroloval, či sa slúchadlo objaví v toalete. Muž ho neskôr skutočne vylúčil a nezabudol sa s nálezom pochváliť selfie fotkou.

Slúchadlo po umytí a vysušení ďalej hralo. Muž tvrdí, že aj potom, čo ho vylovil z misy na staničných toaletách, malo stále nabitú batériu na 41 percent. Ani taká príhoda ho neodradila od ďalšieho používania tohto páru. Možno sa nabudúce poučí a nebude s nimi opäť zaspávať.

​Mladý muž prechádzal so slúchadlami na ušiach cez kruhový objazd. Zrazilo ho auto:

Zdroj: noviny.sk/dailymail.co.uk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:00 SEDEM
23:55 Najlepšie Haló
00:35 Noviny TV JOJ
22:55 Pomsta zabijaka
00:55 Hviezdna brána II.
01:55 Profesionáli
23:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
00:00 Paranormálne záhady III.
01:00 POLICAJTI V AKCII
23:40 Albert spoznáva svet
23:55 Zabi nudu! II.
00:00 Ovečka Shaun IV.
22:30 Zabijáci
00:25 Dárek
02:05 Tulipánová horečka