Romantika na pódiu. Viacbojár požiadal priateľku o ruku počas udeľovania ceny Atlét roka

Romantika na pódiu. Viacbojár požiadal priateľku o ruku počas udeľovania ceny Atlét roka

Archívna reportáž
embed kód
PRAHA / V sobotu večer sa udeľovali ceny Atlét roka v susednom Česku. V tradičnej ankete si pre ôsme miesto prišiel viacbojár Adam Sebastian Helcelet. Z pódia si však ani zďaleka neodniesol len cenu.

Začalo sa to nevinne. Moderátorka Monika Absolonová sa Helceleta opýtala, kedy plánuje svadbu, píše portál idnes.cz. On odpovedal, že až keď priateľku požiada o ruku. Na ďalšiu otázku, kedy to asi bude, odpovedal rozhodne: "Tak napríklad teraz". Svoju priateľku, šprintérku na 400 m, Denisu Rosolovú zavolal na pódium a pred zrakmi prekvapených divákov ju skutočne požiadal o ruku.

Helcelet si kľakol a prvou poznámkou všetkých rozosmial: "Nepotrebujem to tu roztlieskať, zvládnem to". Narážal na svoj tradičný rituál pred atletickým výkonom, keď od divákov vyžaduje potlesk. 

"Deniska, chcel by som sa ťa v tento krásny atletický večer spýtať, či by si si ma vzala a stala sa mojou ženou," predniesol na kolenách. Zaznelo "áno". Potom športovkyni na prst nastokol pripravený prsteň.

"Pripadala som si ako vo filme. Najprv som bola v šoku a aj keď to nevyzeralo, bola som veľmi dojatá. Prekvapilo ma, že to spravil pred toľkými ľuďmi," povedala čerstvá snúbenica. 

Helcelet pôvodne plánoval požiadať Rosolovú o ruku v súkromí. Prstienok mal už na dovolenke, aj v Tatrách, ale stále neprišiel správny moment. "Musel som si byť istý, že povie áno, inak by to bol dosť veľký trapas," smeje sa výborný český atlét.

Svadba zatiaľ nie je v dohľadne, potrebujú všetko dobre naplánovať. Pre Rosolovú to bude už druhé manželstvo, predtým bola vydatá za tenistu Lukáša Rosola. S Helceletom tvoria pár rok. 

Zdroj: noviny.sk/idnes.cz

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
09:50 Súdna sieň
06:55 Súdna sieň
08:00 Profesionáli
08:50 Profesionáli
07:05 Kutyil s.r.o. II.
08:20 Panelák
09:45 A.P.B.: Nová generácia
07:50 Sníček
08:00 Okido II.
08:15 Viking Vicky
07:40 Láska na tři roky
09:30 Rande naslepo
11:30 Skvělý plán