Mýval požičaný do reklamy má traumu z pŕs. ZOO žaluje filmárov

Mýval požičaný do reklamy má traumu z pŕs. ZOO žaluje filmárov

MOSKVA / Moskovská ZOO žaluje filmárov reklamných spotov za to, že jej vrátila mývala, ktorého si pred tým požičali s traumou. Zoologickej záhrade vadí, že zviera vystupovali v eroticky ladenom videu, z ktorého si odnieslo slabosť pre ženské prsia. Spoločnosť obvinenia označila za absurdné.

Ruská ZOO čas od času filmárom za poplatok svoje zvieratá požičiava. Jej hovorca Viktor Kirjukin pre televíziu BBC povedal, že  v prípade mývala Thomasa sa zviera z natáčania vrátilo "traumatizované. "Zaznamenali sme, že ho priťahujú ženské prsia," uviedol. Podľa neho to dokazuje, že mýval počas filmovania s nahou modelkou dostával sladkosti a tým si odmenu asocioval práve s ženskými prsiami.

Správanie mývala taktiež podľa hovorcu obťažovalo ženský personál ZOO. "Trvalo dva alebo tri mesiace zmeniť jeho správanie sa. Teraz už je znova šťastný," dodal.

Spoločnosť Art-Mask, ktorá reklamný spot nakrúcala, označila žalobu za absurdnú. Ruské médiá citovali jeho marketingového manažéra, ktorý sa sťažoval, že požadoval trénované zviera a dostal Thomasa. Ten bol podľa neho mladý a večne utekal. Počas nakrúcania naviac ešte aj kradol a zničil modelke podprsenku.

ZOO požiadalo agentúru, aby fotky a video stiahli. Agentúra tak neurobila, ZOO ich zažalovala. Žaloba požaduje kompenzáciu za traumu spôsobenú mývalovi.

Zdroj: noviny.sk, BBC

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:40 V siedmom nebi
15:10 Inkognito
16:40 Hoď svišťom
14:45 Majstri aukcií I.
15:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:35 Vražedné čísla I. + II.
15:30 Stratené duše V.
16:30 Stratené duše V.
14:35 Tashiho svet
14:50 Bob a Bobek králiky z klobúka
14:55 Sníček a Dúhalka
14:15 Věř mi
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl