Tvrďáci vyšli z módy, ženy preferujú citlivých mužov

Tvrďáci vyšli z módy, ženy preferujú citlivých mužov Zdroj: noviny.sk
BRATISLAVA / Tradičný obdiv k drsňákom sa pomaly vytráca, svaly a sila prestávajú byť v kurze.

Ešte pred nedávnom sa mohlo zdať, že v mužskom svete nie je miesto pre city. Ideálny chlap bol jednoducho ten, ktorého len tak niečo nerozhádže, neplače a rozdáva okolo seba tvrdé rany. Veľa žien tento ideál obdivovalo.

Časy sa však menia a ideál nekompromisného hrdinu sa vyčerpal. Aj keď výchova väčšiny mužov prebiehala v duchu hesiel „Chlapi neplačú.“ a „Nebuď bábovka, takto ťa žiadna nebude chcieť!“, najnovšie prieskumy ukazujú, že ideálom dnešných žien sa stávajú muži, ktorí dokážu prejaviť city.

„Ženy napríklad ocenia, keď si s nimi muž pozrie romantickú komédiu. Žiadaní sú chlapi, ktorí vedia variť či piecť, dobre znášajú domácich maznáčikov a nemajú problém vyznať lásku. A nevadí im nakupovanie v butiku,“ dodáva so smiechom Eva Náročná, výskumníčka z Ústavu pre medziľudské porozumenie.

Zdroj: noviny.sk

Menia se nielen preferencie žien, ale aj samotní muži. Žehlia, varia, zalievajú kvety a miesto tradičných fitness centier navštevujú kurzy  jógy. A čo stojí za tou zázračnou premenou?

„Raz po tréningu som ochutnal mäkučké Softíky Milka Cake & Choc a Milka ChocoTwist,“ začína svoj príbeh bývalý vyznávač bojových športov Miro Maznáčik. „Od tej doby se na svet pozerám inak, veselšie. Ten tvrďák z posilňovne, to už dávno nie som ja.“ Mirov prípad nie je zďaleka jediný. Nové Softíky Milka predstavujú unikátnu kombináciu  mäkučkého pečiva a najjemnejšej čokolády Milka, vyrobenej z alpského mlieka. Softíky inšpirujú k jemnosti a sú dôkazom toho, že byť občas namäkko nie je vôbec na škodu. Vyskúšajte ich aj vy. Stačí sa zahryznúť do hry Hádanky so softíkmi Milka, v ktorej na vás čaká množstvo mäkučkých výhier. Tak čo, trúfnete si?

//

_gde_tlehixmtsx = new Image(1,1);

_gde_tlehixmtsx.src='http://gdesk.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=ApWVVG9fURvzBcT8lKjIFcUFDka1xdugiktxFk_3wQD.r7/fastid=iaieoqchlkbljwmteqhzosusqilo/stparam=tlehixmtsx';

if (typeof(_gde_inscreen_dwell) == 'undefined')

_gde_inscreen_dwell={};

_gde_inscreen_dwell['_gde_isndwl_qmlnlugimw']='http://gdesk.hit.gemius.pl/_[TIMESTAMP]/redot.gif?id=ApWVVG9fURvzBcT8lKjIFcUFDka1xdugiktxFk_3wQD.r7/stparam=qmlnlugimw';

document.write('');

document.write('');

//]]>

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:50 Hriešny tanec
00:00 Paranormálne záhady V.
01:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ STRIHÁK
20:30 Mariňák 4
22:50 Cesta bojovníka
01:00 Simpsonovci V.
21:55 Dr. House VII.
22:55 Dr. House VII.
23:55 Myšlienky vraha III.
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam IX.
22:50 Okido I.
21:55 Vzkaz v láhvi
23:55 Zápočet z přežití
01:20 Vražedná náruč