Štefan Bodor

Regionálny redaktor, Fiľakovo 168 príspevkov

Na svojej práci mám rád:
Každý deň stretávame ľudí, od ktorých sa môžeme neustále učiť. Mnohokrát Vám prinášame reportáže z obcí o ktorých sa doteraz nevedelo a nehovorilo. Ale aj na zabudnutých miestach žijú ľudia, ktorí majú problémy. A hlavne, majú čo povedať! Svoju prácu vnímam každý deň ako výzvu ukázať celému Slovensku niečo nové, niečo čo ešte nikto nikdy nevidel či nevedel. Mám na nej rád všetko čo s ňou súvisí! Stres, zhon, neustále napätie ale aj to, že nikdy neviem čo nás s mojím kameramanom Marekom čaká zajtra. Ďalej, svojich kolegov s ktorými spolupracujem každý deň. Na svojej práci nemám rád:
Čakanie na úradníkov, ktorí majú vždy "veľa" práce. A tiež to, keď od nás niektorí ľudia – prevažne úradníci, žiadajú "povolenie" na nakrúcanie reportáže. To ma dokáže poriadne vytočiť. Zrejme si myslia, že ešte stále žijeme v bývalom režime. Postupom času som ale prišiel na to prečo je to tak. Nemajú radi keď ich niekto upozorňuje na chyby. Moja najzaujímavejšia či najnetradičnejšia reportáž:
Snažíme sa, aby bola každá zaujímavá a aby ste ju Vy - naši diváci prežívali spolu s nami. Vždy zbierame oveľa viac informácii ako konkurenčné stanice a vždy sa Vám snažíme ukázať viac, ako iní. Najväčšiu radosť mi ale prinášajú reportáže, ktorými odhalíme nečestných či nepodstivých ľudí. O týchto šotoch sa potom aj dlho diskutuje a mnoho krát nie len na regionálnej úrovni. O čom raz určite nakrútim reportáž:
Korupcia, nespravodlivosť, vandalizmus, nečestní podnikatelia, starostovia, úradníci, policajti ... To je moje! A verím, že aj vďaka mojej práci sa ich čo najviac bude spovedať pred súdom. Pokiaľ máte pre mňa tip, tak mi môžete napísať bodor@joj.sk. Teším sa. Môj relax:
Práca, nočná jazda autom, lyžovanie, plávanie, hudba, Internet ... Moje obľúbené knihy, filmy, relácie:
Veda, technika, počítače, ale aj nepoznaný svet mimozemskej civilizácie či duchov. Čo sa týka filmov, pozriem si všetko na čom sa dá dobre zasmiať, alebo dlho diskutovať. Naposledy ma zaujal film "21 Gramm". Relácie ? No predsa všetky na JOJke, xixi. Čo chcem na seba nabonzovať:
Hmmm, no asi iba toľko čo sa dá aj vidieť. :) Neustále priberám a každý ma na to sústavne upozorňuje. Jedného dňa na tom síce začnem pracovať. Len ešte presne neviem, ktorý deň to bude ... Vaše podnety môžete posielať na bodor@joj.sk

TV Program

08:30 Dračie srdce 4: Bitka o srdce
10:30 Dcéra čarodejnice: Hadí dar
12:35 Anjel strážny
09:25 Jastrabia žena
12:00 Honba za drahokamom
14:30 Nožnicovoruký Edward
10:00 Prvé oddelenie
10:45 Nákupné maniačky
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
09:30 Kincsem
11:40 Skoro dospělá
13:20 On je fakt boží!